Регистрация: 25.04.18
Отдыхал C маленькими детьми в
апреле 2018
01.04.18 - 25.04.18

1.3

Претензия - не влияет на рейтинг

Я в шоці, жахливо.

Не отель а катастрофа. Харчування жахливе, для дітей їжі мало, дуже мало мясних страв, такі поняття як сир типу голандський і ковбаса в них відсутній, воду в номер принесли один раз, ліжка поломані, злив в душовій забитий, сейф не працює, таке враження що номер зразу дають най гірший і пропонують зразу за окрему плату кращий, з фруктів тільки апельсини і фініки всі інші фрукти платні, мило в номер принесли тільки після попередження, пляж це окрема тема - до нього везуть біля 15-20 хв 3 рази на день і три рази привозять, на пляж з своїми напоями і їжею вхід заборонений кафе на пляжі космічно дороге, вода 0.5 1-3 долари пиво 4-7 доларів. Гід Ім'я Алі, гід попався від "Joice tour" джойс тур - на другий день намагався навязати екскурсії по космічним цінам - та коли я почав збивати ціну він почав мене вчити жити і намікав що мол (я приїхав з дітьми, це чужа країна, хто тобі поможе, страховка буде не дійсна, ти мене більше не побачиш, і до безкоштовної екскурсії яка входила в тур він мою сім'ю не допустив, яж всі ті екскурсії окремо на пряму заплатив в пять раз дешевше). Одне здивувало що персонал привітний і максимально хотіли все зробити найкраще - але не все від них залежало.

Фото отеля

привітні працівники на кухні і все. нет
много
Добавлено 25.04.18 07:30 (1 192 символов в тексте)
Все отзывы Виталий (1)