Регистрация: 05.09.13
мае 2018
01.05.18 - 31.05.18

Рекомендую!! Вдячність готелю))

Всім привіт)) І так.. почнемо)) Ми відпочивали 2 сімї, з дитиною 4 років. Велике прохання і побажання всім туристам, перед початком Вашого відпочинку цікавтеся у менеджера чи в Гуглі на сайтах з відгуками куди Ви летите.. Чути притензіїї до гіда :"Нам тут скучно.. Чому тут немає гулянь з танцямидо ранку і т.д. .. дивно.. Так само як і скарги на серпантинну дорогу.. До чого тут туроператор, гід чи сам готель??? Турунч - як прочитала на одному сайті і цілком погоджуюсь це "маленька апельсинка" Це маленьке, рибацьке селище. Як туристичний курорт до недавнього часу був орієнтований на європейців.. переважно пенсійного віку. Тому "любителям костра и песен" тут буде сумно.

Але по ділу: 1. дорога спочатку їдемо до Мармарису і там пересідаємо в меншу маршрутку з кондиціонером також, як я розумію, велий автобус по такій серпантинній дорозі не їде. Кого "укачує" майте на увазі. Дорога до Мармарису -+1,5 год з Мармарису до готелю займає орієнтовно 30хв. В готель прибули в 9:00.. поснідали і об 11:00 вже отримали 2 номери поруч, як і попросили. Тим хто скаржиться хочу повідомити, що є світові стандарти за якими заселення з 14:00 та виселення о 12:00. Тому скандалити не потрібно.

2. Харчування: Чесно читати про "скудний завтрак" дуже дивно)) Виникає питання: Чого не вистачало? Це мій 5й відпочинок в Туреччині: була в різних готелях.. ну серйозно не розумію таких відгуків. Сніданок: Хліб, тости, яйця, сири дуже смачні, ковбаса (смак не знаю-не їм мясного) овочі (огірки, помідори, зелень), фрукти (кавун, яблука, груші), солодке: печиво, вафлі, різні джеми, арахісова паста.

Обід: Смачне перше, різні гарніри: фрі, спагетті, овочі різного приготування, супер салат з тунцем)) Багато писати, завжи все смачне і свіже. Всім вистачає. При потребі поповнюється. Вечеря: обід+гриль (рибка або м"ясо) + ще на протязі дня 2 перекуси (перший до обіду: печиво або бісквіт- смачний і після - гамбургери) Соки пакетовані, вода з бутилок:Швепс, Кола, Спрайт) Про алкоголь не скажу - не вживаю (див. що попало на фото) Посуд і чистота - все ок. Персонал старанний і дружелюбний. Завжди памятайте "Ставтесь до людей так, як хочете, щоб ставились до Вас"

3 Номер: Наші були 210-211.Вода гаряча була завжди. Шампунь, гель для душу, мило є. Фен працює. Кондиціонер працює. Меблі нові. Все супер. фото додаю

4 Пляж: Пляж, що належить готелю знаходить вправо в сторону готелю Турунч резорт, ми ні разу там не відпочивали. Користувалися пляжем який відразу з ліва і належить кафе. Як нам пояснили власник кафе і влаасник нашого готелю друзі, тому нам дозволяли безкоштовно користуватися лежаками і зонтами. Всіх каменистий тому краще потрубруватися за спец взуття. Але нам і так було нормально- не критично.

5. Басейн: 1 не великий з одаковою глибиною 160см.

6. Для дітей: 1 хв від готелю дитячий майданчик куди вечорами приходили багато діток з усіх готелів.

7.Магазини, ресторани, банкомати, маршрутна зупинка-все поруч.

8. Прогулятися рекомендую в гори- там шикарні краєвиди. Вийти з готелю направо, потім на ліво до вказівника Амос, і там стежка в гори. Фото додаю.

9. Wi-fi безкоштовно на всій території готелю (в номерах в т.ч.)

Читала тут про комарів ( так як прямо біля готелю річка це так би мовити можна передбачити))) ми брали з собою рейт. Коли ввечері пили каву, адміністратор побачив, що я чухаю ноги і сам приніс з рецепції мені спрей!!!

Вода-так при заселенні вам один раз в номер ставлять 0,5л на одного і потім не поповнюють. Але це не кінець світу (дуже не зручно за тих, хто впадає в істерику і кричить так що чує весь Турунч) всі просто переливали собі зі стаканів, або ми купувалии в місцевому маркеті 2л- на наші 4 грн)))

Висновок такий))) Готель в який хочеться повернутися і сміливо рекомендувати друзям і рідним. Для сімейного, спокійного відпочинку. Всі фото мої.

Сніданок)))

Обід або вечеря

Развлечения и спорт

Фото турагента отеля

розташування супер краєвиди харчування уважний персонал сучасні номери wi-fi
я не знайшла
Добавлено 30.05.18 16:22 (3 803 символов в тексте)

14:46 11.06.18

Все має співвідношення ціна-якість. Пляж є. Запаху в нас не було. Рушники в нас були чисті.