Регистрация: 26.04.19
апреле 2019
15.04.19 - 22.04.19

Відпочивали з дітьми 11 і 2 роки. Готель чудовий...

Відпочивали з дітьми 11 і 2 роки. Готель чудовий! Для сімейного відпочинку з дітьми те, що треба! Як називали його інші туристи - релакс готель!

Територія: велика, досить, як для Єгипту, зелена і доглянута територія. Одноповерхові бунгало спроектовані так, що ти відчуваєш себе в індивідуальному помешканні, гості готелю не заважають вам, а ви їм.

Номер: великий, можливо, меблі і не першої свіжості, проте мають свій стиль, дуже гарно. Прибирали щодня, зауважень до прибирання немає!

Харчування: вибір в міру великий і дуууууже смачно! Справді смачно! Спиртні напої місцеві, безалкогольні напої - стандартні, але чомусь здалось мені, що напої, типу юппі, смачніші, ніж у інших готелях подібного відпочинкового типу.

Окремо дитячого харчування нема, але є відділена зона в ресторані, де є маленькі столи і стільці для діток, телевізор з мультиками і це єдиний готель зі всіх наших поїздок, де в залі для дітей постійно знаходилась аніматор і пропонувала погодувати дитину і побути з нею, поки ми вечеряємо!!!!

Доїзд на море: кожних пів години їздив на море автобусик, ми трошки хвилювались, чи буде зручно нам з дітьми на третій лінії і з доїздом на пляж, але це не тільки не було не незручно, а я б сказала, навпаки, дуже комфортно, сів в автобус і за 5 хв ти вже на морі і не треба йти в спеку під сонцем.

Пляж: Пляж від нашого готелю чудовий. Місця завжди вистачало всім ( можливо тому, що половина гостей готелю - араби. а вони на море не ходять так часто, як ми, віддають перевагу басейну). На нашому пляжі хороший пісок, тобто наша донька спокійно робила там пасочки. Бар, туалет на пляжі - все компактно.

Море: неабиякі побоювання викликав захід в море з понтону, оскільки ми відпочивали з дітьми, одній з яких 2 роки, відповідно плавати не вміє. В цьому плані наші побоювання теж розвіялись моментально. По одну сторону понтон для нас і старшої доньки, по іншу сторону - прекрасний, досить протяжний, мілкий, піщаний захід в море для малюків, або для тих, хто не вміє плавати)). Аквашузи тут, в принципі, непотрібні. Риф непоганий, є на що подивитись, але, звичайно, є і кращі. Для різноманіття відпочинку його предостатньо.

Дуже мене потішила музика на пляжі і біля басейну. За весь час я почула лише 2 "суперхіта", а так в основному, арабська музика, іспанська і о чудо, біля басейну після обіду легенький мелодійний джаз - просто фантастика! Атмосфера неймовірна!

Окремо хочеться написати про сервіс і обслуговуючий персонал: Єгипет зараз - це вже не той Єгипет, що був 10 років тому. Надзвичайно привітний персонал, порівняно з відпочинок в іншій конкурентній країні, де персонал ходить з таким виразом обличчя, що ти щось кому винен, тут і натяку на незадоволення нема. Люди ненав'язливі, щоб ми не просили, чи чого б нам не вистачало - одразу приносили! Окремо виділю їхню любов до маленьких дітей, це звичайно не могло не тішити нас і нашу маленьку доню.

В даному готелі ми знайшли єдиний мінус: лоббі бар був платним!!! Не розумію чому і це було дуже незручно!

Думаю, що даний готель більше підійде для спокійного відпочинку.

Готелем і морем дуже задоволені, тому рекомендуємо!

P.S. туристи пишуть про посадку літаків над готелем: для нас це не проблема взагалі, навіть навпаки, черговий +, оскільки дуже любимо їздити в аеропорт на літаки дивитись. До речі, на острові Сан-Мартін літак сідає над пляжем майже над головою і нічого. Так - що не треба робити мінусів з нічого)) Гарного відпочинку!

Роксолана оценила сервисы

розміщення номер прибирання харчування доїзд на море пляж море. Та за все плюс+
платний лоббі бар
Добавлено 26.04.19 09:01 (3 441 символов в тексте)

15:48 13.05.19

Добрый день.Отель хороший,но мы были на НГ в этом отеле и никакой зоны для детей в ресторане не было,аниматора для развлечения в ресторане тоже,как и детского меню.Нащему сыну было 1.1 и кушать ему там было нечего.Уже после разговора с повором,нам стали делать овощи на пару,но не более.Походы в ремторан были пооблемой,поэтому ходили по очереди.Если все там сделали как вы говорите то это чудесно.

09:29 14.05.19

На жаль, дитячого меню в даному готелі нема. Але зона для діток в ресторані дійсно була. В нас теж проблема з харчуванням в дитини (зараз їй 2,5 роки), але і минулого року в іншому готелі, де було дитяче меню вона не хотіла їсти. Тому цього разу ми вже все брали зі собою по максимуму з того, що можна приготувати в номері (каші, які не потребують варіння, п"юре, сочки і т.д.)

Все отзывы Роксолана (1)