Регистрация: 23.06.19
июне 2019
16.06.19 - 22.06.19

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Аднажди в Mirage Bay

Я паєхал атдихпть са сваими друзями сначала паказалась ньочень ноо уже на второй дьень ми все поняли што ми приєхали туда куда нужна била так крута што славами ньепередать в ателе я пазнакомился с очень красивой дьевушкой но как аказалось йей 29 а мене 17((( абидно но ето харошає место для отдиха и для знакомств).

Bohdan оценил сервисы

Аниматори
Добавлено 23.06.19 14:37 (315 символов в тексте)

09:11 26.06.19

Заселення : браслети одягають після 10 години ранку. Ми заїхали в готель о 5 ранку, голодні і спраглі сиділи 5 годин.
Туалетів на території не бачила лише в номері або 2 кабінки на пляжі..... Вода питна: куллер на рецепції і біля басейну, ну і дві пляшки в номер, на пляжі нема води пляшкової, тобто щоб попити потрібно з берегу іти 200-400 метрів до бару на пляжі. Територія: дуже великі відстані між об'єктами. Від нашого номера до відкритого моря більше кілометра. Харчування: єдиний ресторан в якому жахливий запах : кури, хек, овочі плюс кебаб або паштет. Під час вечері планово миють підлогу(це потрібно робити до відкриття ресторану) Постійно бракує напоїв і стаканів, столи повільно прибирають. Їжу і напої дозують до мінімуму. Номер просто убогий з грибком в душовій, брудною старою сантехнікою і дуже жарко в ванній оскільки нема провітрювання там. Брудний диспенсер з дешевим милом, ні шампуню, ні гелю для душу. Пульт до телевізора з розрядженими покусаними батарейками і 2 російських канали і кількома іноземними при 60% заселені українцями. Інтернет лише на рецепції, телефонного зв'язку між номерами нема. Море : славнозвісна ЛАГУНА - це відстойник каналізаційних вод і дизпалива з відкритого моря, вода там липка оливкового кольору. Розумні батьки туди дітей не впускають. Відкрите море :суцільні каменюки(дитина 3років там хіба камінці з берега кидала). Захід на глибину зі старого прогнилого понтона з високою драбиною для спуску. В перший день я не наважилась туди спуститися. Всі фото на сайтах гарно підкореговані. Насправді це не є готель для дітей. НЕ РАДЖУ ЙОГО. Ми переїхали звідти на 3 день відпочинку.

Все отзывы Bohdan (1)