Регистрация: 30.07.19
июне 2019
28.06.19 - 10.07.19

Гарний готель для сімейного відпочинку

Відпочивали на початку липня 2019року здвома дітками 3 і 6 років. Один з кращих 5* готелей, в якому ми відпочивали. Найбільшим плюсом готелю є його пляж! Пологий пляж, чистенька і тепла водичка, красиві корали і багато кольорових рибок, від чого діти були в захваті. На пляжі завжди були вільні місця.

На пляжі працює бар з напоями, поїсти там не можна, але кожного дня після обіду виносять картоплю фрі та морозиво.

Приїхали пізно, але з поселенням проблем не було. Поселили швидко і без нюансів. У номері все було справне. Прибирали кожного дня.

Кухня... Впринципі всього вистачало, голодними не були, страв різноманітних було багато, але кожний день майже одні і ті ж самі. Фруктів також було вдосталь (кавуни, дині, банани, виноград, сливи - чергувалися кожний день; яблука, апельсини, фініки - були постійно).

Також хочеться відзначити роботу персоналу!!! Наскільки все грамотно було організовано! Черг за стравами майже не було - 2-3 людини максимум і то вранці за яєшньою чи за пастою. Якщо якась страва закінчувалася, то протягом 30секунд доносили нову порцію. В головному ресторані подавали лише вино. Пиво чи міцніші напої розливали в барі біля басейну (бармен Abd Rabou - крутий мен, який знає свою справу! ;) ), але за ними бігати не було потреби бо МЕГАШВИДНІ офіціанти робили це за гостей. Нас в основному обслуговував Ibrahim - його роботу хочу відзначити особливо! Завжди усміхнений, активний, привітний, діти його дуже полюбили і його кумедні жарти.

Що стосується розваг?.. Вечірні анімації могли би бути цікавіші, в порівнянні з нашими попередніми поїздками. Проте вони були кожного вечора. Оскільки ми були з дітьми, то дня нас було важливішим вечірній сеанс мультфільмів та дитяча дискотека. Але впринципі головну роль в розвагаг відігравала крута команда аніматорів, які не тільки ввечері, але на протязі всього дня розважали гостей різноманітними конкурсами та активностями. Особливо Юля, Настя і Іра - де в них береться стільки енергії і запалу, для нас це досі залишилося загадкою... ;)))

Отже, для активного відпочинку для молоді - не знаю чи підійде, а от для спокійного сімейного відпочинку - однозначно РЕКОМЕНДУЮ!

Прекрасний пляж чудовий персонал
небуло морепродуктів
Добавлено 30.07.19 23:03 (2 149 символов в тексте)

11:24 31.07.19

Уважаемая Ирина!
Солнечное приветствие из отеля Novotel Sharm El Sheikh!
Администрация отеля благодарит Вас за написание позитивного отзыва о недавно проведенном отдыхе в Novotel Sharm El Sheikh. Нам очень приятно что Вы остались довольны нашим сервисом и услугами! Также благодарим за добрые слова в адрес отдельных работников отеля.
Вся команда Novotel Sharm El Sheikh ждет Вас и всю Вашу семью с нетерпением в гости еще не один раз!
С уважением,
Галал Эль Сафти
Генеральный менеджер

16:09 01.08.19

Скажите, а была ли в ресторане рыба и какоээая именно? Просто мы когда отдыхали в этом отеле 2 года назад,то только пангасиус подавали. Вот сейчас хотим снова поехать сюда,из-за пляжа,но питание смущает.

22:36 06.08.19

Добрий вечір! Риба була та сама, але два рази давали ще й тунець. Харчування норм., вибрати можна, голодними не лишитесь.

Все отзывы Ирина (1)