Регистрация: 02.08.19
июле 2019
22.07.19 - 01.08.19

Гарний відпочинок

Відпочивали з сином в AQVA SUN VILLAGE 10 днів. Номер був маленький але дуже затишний. Великий балкон на якому дерева кидали тінь. Що три дні міняли постіль. Кожен день забирали сміття прибирали у ванній і міняли рушники. Так як до моря трохи було куди був трансфер який возив 10:00, 12:00, 14:00, 18:00. Спочатку це був бусик на 8 людей, потім він поламався був мінівен на 6 людей. А коли гостей в готелі побільшало був великий бусік. Водій одночасно і нас возив і морозиво роздавав. Робив все оперативно. Ми зранку їздили, а після обіду до моря йшли а звідти їхали( як на мене то гарна фізкультура). Ресторан великий швидко прибирали і слідкували за чистотою. Їди було багато. Чесно за 10 днів все рівно були страви які не попробувала не встигла. Зранку кава і чай були в ресторані, потім каву можна брати в барі на ресепшена або в барі біля басейну. О 16 годині біля басейну починався час кави де приносили два види бісквітів і природи з сиром і піцу. Було карооке для дітей і дискотека.

Там так класно дихається легко не відчувається дуже жара вітерець приємний.

Відпочинком ми з сином задоволені. Готель рекомендую. Дуже хотілося б поїхати ще раз.

Логотип отеля

Гарне розположення гірки хороше обслуговування
Люди які приїхали і свинячили там смітили і так далі довго не працював лівт
Добавлено 02.08.19 10:01 (1 156 символов в тексте)

10:13 08.11.19

Какой номер отеля у вас был?

Все отзывы Iryna (1)