Регистрация: 05.10.17
Отзыв об отеле Otium Park Club Akman (отель был переименован 01.12.22)
августе 2019
23.08.19 - 30.08.19

Дякую LARISSA AKMAN за чудову відпустку!!!!!

Відпочивали в серпні 2019 року великою родиною 6 дорослих і одна дитина. Прилетіли рано, чекали до 14:00 на заселення. Часу вирішили не втрачати, тому дуже швидко переодяглися, поснідали і вирушили на пляж. Багато читала негативних відгуків про менеджерів на рецепшені. Зовсім не погоджуюся з негативом, нас завжди уважно вислуховували і допомагали вирішувати всі питання. Взагалі персонал дуже ввічливий, усміхнений і уважний.

Номер був у корпусі біля водяної гірки. Нарікань немає але вечорами може бути шумно бо поруч сцена де проводили кожен вечір розважальні заходи .Нам нічого не заважало бо в номер поверталися після 00:00 і вже було тихо ( Нас про це попредили і пропонували різні варіанти розміщення у номерах ) Для сімей із дітьми раджу корпуса ближчі до рецепшину там тихо .У номері все достатньо просто але все чисте та функціонує. Особливо порадував вигляд із номеру на море, неймовірна краса. Кожен ранок зустрічала схід сонця. Фантастичне видовище особливо о 6:00 ранку.

Про харчування. Завжди було, що їсти. На сніданок яйця варені, жарені, омлети, сири, овочі, фрукти, плстівці, вівсянка. Вибір є . Обід більше різноманітний а на вечерю взагалі великий вибір страв. Голодним ніхто не лишався))

Бар. Хлопці на барі завжди дуже швидко обслуговують, вибір напоїв різноманітний, алкоголь не поганий. Ми лишилися задоволені. всі бармени привітні і дружньо налаштовані.

Море ідельне, чисте, тепле. На пляжі лежаків достаньо. Басейн завжди чистий. Тереторія готелю ніби райський сад. Різноманіття пальм, квітів заворожує. Все доглянує і чисте. Приємно просто насолоджуватися такою красою.

Анімація !!!! Це найкраща команда аніматорів за всі мої відпочинки. Поліна, Діана і Мемо ви зробили наш відпочинок драйвовим, веселим і незабутнім. Я вже сумую за вами, ви круті. Не вірте тому, що цей готель для пенсіонерів. Це не так!!!! Так як в цьому готелі ми не відривалися ніде. Тут точно не буде коли сумувати)) Зранку аквааеробіка далі ігри в басейні, дартс, вечірні шоу-програми, дискотека. Саме більше вразив вечір живої музики і фаєр-шоу від шеф-аніматора Мемо. Анімація - це серце цього готелю. Вище всіх похвал на 5+

Готель рекомендую . Чи повернулася б сюди? - ТАК!!!!

Територія море анімація
ніяких мінусів
Добавлено 02.09.19 11:43 (2 225 символов в тексте)
Все отзывы Ilona Lesyk (4)