Регистрация: 08.10.20
4 БЛАГОДАРНОСТИ
Отзыв об отеле Otium Park Amphoras Blu Resort (отель был переименован 01.03.21)
сентябре 2020
27.09.20 - 07.10.20

Відмінний відпочинок!!!

Перебували в готелі Shores Aloha Resort 4* з 27.09.2020 по 07.10.2020

1. Заселення.

Приїхали до готелю о 7:00 ранку ,привітно зустріли на рецепшн та відразу наділи браслети і відправили на сніданок.

Потім через годинку уже і заселили до кімнати ,допомогли з чемоданами і дали відповіді на всі запитання.Тут ми вже зрозуміли наскільки привітний персонал у цьому готелі. Оскільки в номері був неприємний запах, без проблем замінили на інший.

2.Їжа

Різноманіття їжі дуже велике.Щодня:рис,картошка,макарони,різні види м’яса ,дуже багато овочів та фруктів,кожного вечора щось смажили на вулиці ,рибу чи курку, а вранці смачний омлет. Також їхня випічка,дуже смачні булочки з різними смаками,та солодкі смаколики. Голодні точно не будете😉 А ще «перекуси» на пляжі о 11.30 (картопля фрі + крильця, риба чи печінка), після яких іноді і на обід не йшли😂😂😂 Алкоголь місцевий, не крепкий, дуже смачне пиво, фанта, спрайт, кола, соки - юпі в необмеженій кількості, що приємно здивувало. Можливо, причина в тому, що готель заповнений на 25%. З 15.00 до 16.00 щодня на 2-му поверсі давали морозиво,також дуже смачне і не обмежували в кількості.

3.Анімація хороша, Оксана і Момо старались, щоб відпочиваючі не сумували, але знову ж таки через малу кількість людей актівіті не завжди вдавались. Сподобались вечірні шоу. Можна ходити в 5* через паркан, є аквапарк.

4.Пляж супер, понтон стаціонарний, короткий, є захід з берега, але потрібно бути в коралках. Риф живий, багатий, бачили морену, черепаху...

Готель затишний, територія зелена, чиста. Дуже сподобалось, що відстань від початку готелю до пляжу 5 - 7 хв.

Неймовірно вдячні усьому персоналу готелю за чудову відпустку. Особливо нашому другу Саїду, який працює в платному барі біля ресепшн (смакували там каву, різні напої).

Із задоволенням повернемося ще раз!!!😘❤️

Із мінусів - штормило море вранці, висів червоний прапор, але дозволяли купатись біля понтону.

Добавлено 08.10.20 19:41 (1 970 символов в тексте)

13:34 18.10.20

Дорогие гости,
В первую очередь, хотим поблагодарить Вас за время, уделенное написанию отзыва о нашем отеле и замечательной оценки сервисов!
Мнение гостей имеет для нас огромную ценность и нам очень приятно слышать теплые слова о Вашем отдыхе.
Особенная благодарность за Ваши слова о территории, работе персонала, анимации и питании, мы очень рады и благодарны, что Вы так высоко оценили наши старания!
Мы с нетерпением будем ждать Вас в нашем отеле снова и будем рады видеть Вас и Вашу семью в ближайшем будущем.
С уважением,

14:32 21.10.20

"Можна ходити в 5* через паркан, є аквапарк" - підскажіть а це безкоштовно?

15:02 21.10.20

Добрий день. Так😉