Регистрация: 12.07.14
Отдыхала В одиночку в
ноябре 2020
02.11.20 - 05.11.20

Вихідні в Стамбулі

Прилетіла десь до обіду. В аеропорту є прямі автобуси HAVAIST, які прямують з аеропорту до старого міста ( район Султанахмет) ( такі як в Києві Скайбаси їздять по одному маршруту). Ціна білету 30 лір, ходять через півгодини. Іхати до старого міста десь 1 годину ( але треба враховувати затори в місті, ми їхали 1,40).

Готель розташований в старому місті - 5 хв від моря.

Поселення швидко пройшло. Номер - стандарт, чистий. В номері є: чайник(кава, цукор, вода), холодильник.

Сніданки : кава, чай, омлет, яйця, овочі, сири, ковбаса, різні джеми в коробочках, халва, печення. Як для сніданку, то не погано, і я голодною не була. Зранку сніданок на терасі, з виглядом на море, та на Блакитну мечеть.

Біля готелю багато кафе, де можна повечеряти. Ціна від 28 лір і вище. Біля готелю є маленький базар, де продають овочі та фрукти, і ціни нижчі від наших.

До історичних пам"яток : Цистерна Базилік, Блакитна мечеть, Палац Топкапи, Софіївський собор - 10-15 хв пішки.

А інші пам"ятки дивіться по карті. )))

Порада: місто має горний ланшафт та немає асфальту, а тільки бруківка, тому беріть з собою комфортне взуття.

Мені сподобався і готель, і Стамбул. Надіюсь, що ще повернусь сюди, так як за три дні неможливо все побачити , мінімум треба 4-5 днів.

Добавлено 09.11.20 12:26 (1 262 символов в тексте)
Все отзывы Oksana Honcharova (16)