Регистрация: 12.07.14
мае 2021
09.05.21 - 15.05.21

Бодрум в травні )

Відпочинок сподобався. є мінуси, але вони такі незначні.

Рекомендую готель по декілька причинам. 1. Це 1 лінія. З басейну видно бухту, з ресторану видно бухту, з номерів - повністю або частковий вигляд на бухту. До моря 10 м.

2. Це розташування. Якщо пройтись кудись прогулятись , то до цетра Бодрума пішки 25 хв. Або таксі можна взяти. Ми ходили пішки.

1. Прилетіли ранком, швидко пройшли реєстрацію. Маленький бус, але комфортний швидко нас відвіз в готель. Ми їхали 20 хвилин до бухти Гюмбет. Відправили нас на сніданок. Поселили одразу , а це було десь 8 ранку.

2. Сніданок був дуже легкий. Ми навіть засмутились, що їсти не буде чого. Але 08 травня готель тільки відкрився. ми прилетіли 09 травня , і було ще декілька чоловік від інших туроператорів. Тому враховуючи цю обставину- то це не є мінус. А взагалі на інші сніданки було: яйця, омлет, помідори, огірки, 3-4 виду салатів, і ще 4 види трави ( я так називаю. бо не їм ), були булочки, 4-5 видів джемів, нутелла та масло в коробочках, 2 види ковбаси, 4 види сирів, картопля по селянські. кава, чай, і різні солодкі напої.

На обід, вечерю: не багато, але все було смачно, і окремі страви були дуже смачні: перчик фарширований, кабачок варширований, картопля фрі, м"ясо куриці філе на грилі, риба на грилі, м"ясо куриці з овочами, м"ясо гов"яже з овочами, і такий рулет з фаршем, сиром і овочами, запіканка. з солодкого: курага, ізюм, тортики, молозиво. Фрукти: диня, кавун, яблуко, клубника, апельсин. Багато салатів різних.

Ми були ситі на всі 100%.

3. Анімації не було, бо тільки відкриття сезону. + карантинні обмеження діяли.

4. В барі було спиртне, але я не брала напої. крім кока коли.

5. Море, бухта чарівні. Чистий пляж, чисте море. Пальми. Тепмература повітря була +30+32, вода +21, але перед від"їздом десь 14/05 вода була 24-25.

6. В готелі переважно іноземці. Були з Польщі. Чехії. Українців було мало.

7. За весь час вбирали 1 раз номер. Не знаю чому так.. полотенця 2 рази міняли і 2 полотенця навіть забрали. Бумаги не було. Попросили.

8. Персонал добрий, і чуйний. Навіть не розуміючт мови, сталась і розмовляти і допомагати.

Oksana оценила сервисы

1 лінія близкість до центра Бодрума харчування
Добавлено 16.05.21 14:37 (2 126 символов в тексте)

14:32 19.05.21

Спасибо за отзыв ;)

11:38 23.06.21

А что с вайфаем и пляжными полотенцами?

15:52 29.06.21

я бы предпочла отзыв на любом европ.языке,кроме украинского..даже если в моем роду и есть украинцы!ну,не знаю я этого языка!!не понимаю смысла написанного! пишите на любом доступном..

Все отзывы Oksana Honcharova (16)