Регистрация: 03.08.20
Читательский охват: 1990
августе 2021
27.08.21 - 03.09.21

Готель хоч і 3*, але дуже порадував

Від аеропорту до готелю близько 2 годин займає трансфер. Але треба бути готовими, що великий автобус під'їхати до території не зможе через вузенькі вулички. Нас до готелю підвозила представник нашого тур оператора на власній машині. Заселялися ми пізно ввечері, на все десь витратили до 10 хвилин. Ключ від номеру одразу вручили, заповнили анкетку, сплатили тур збір (1,5 євро за номер на добу). Далі нам пояснили, де знаходиться наш номер і ми пішли його шукати. Знаходився він на другому поверсі, але це буквально хвилина від рецепції. Номер дуже комфортний і там наявні: електрочайник, 3 чашки з блюдцями, 3 бокали для вина, міні-холодильник, кондиціонер, двухмісне ліжко, крісло, стілець, дзеркало, стіл письмовий, телевізор, телефон, ковдра і як мінімум 6 подушок. Меблі досить сучасні: шафа, тумбочки біля ліжка, саме ліжко. Ванна кімната простора, світла. Дзеркало з підствіткою, було надано два шампуні+гель для душу та два мила, фен стаціонарний. Туалет закривався на двері. А от душ мав скляну перегородку, але як таких дверей там не було. Тобто якщо заходиш помити руки, то бачиш як там приймають душ, а також кімната і душова розподілені склом з жалюзями, по бажанню їх можна не закривати, або опустити, як кому зручно. Душ звичайний і тропічний, теж на вибір. Комплект з 5 полотенець в номері був наявний.

Балкон був просторий. Можна відчини двері, але залишити сітку, щоб незалітали комарі та мошки. На балконі ввечірній час можна вмикати світло, наявні столик невелекий, 2 одномісних стільця, та 1 двохмісний, сушарка, яку можна розкласти і сушити вологі речі. Кондиціонер в номері справний, охолоджував добре, єдиний нюанс, двері на балкон мають бути закриті, щоб він увімкнувся. Була сенсорна панель в номері на якій можна було обирати кнопки не турбувати або прибрати номер, і вони відображалися за дверими номеру, для персоналу готелю.

Єдина прикрикрість була двічі у ванній зникало світло, але перший раз сказали про це прибиральницям і потім світло з'явилося. Як вдруге пропало світло, набрали на рецепцію, і до нас прийшов електрик, щось там поклацав і більше проблем зі світлом не було.

Wi-fi в номері ловив добре, да і по всій території готелю. При в'їзді надали коди підключення до інтернету взалежності скільком пристораєм необхідний вай-фай.

Прибирали в номері щодня.

Готель зі сніданками включеними у вартість. Їдальня знаходиться одразу біля рецепції. Заходити в масках треба і поки накладають їжу. Вибір їжі нормальний, різні слойки (зі шпинатом, сиром, родзинки, курага тощо), варені яйця, жарені яйця, омлети, картопля жарена, тушені овочі, міні-сосиски, овочі, пару видів сирної і ковбасної нарізки, декілька видів оливок. З солодощів пончики, кекси, грінки з шоколаною пастою. З фруктів: яблука, диня, кавун, нектарин, іноді сливи або абрикоси. Були сухі сніданки, молоко, джеми, булочки. З напоїв досить смачна кава з автомату на вибір і америкати, і еспресо, і капучині, і мокачіно, і гарячий шоколад, пару видів чаю, звичайна вода, та соки (апельсиновий, мультик, вишня та яблуко). Їжу в тарілки клали співробітники готелю, але скільки чого сам обираєш.

Територія готелю зелена, з двума басейнами: дорослий 1,40м і дитячий 0,6 м, шезлонги, столики і парасольки поряд. Також є бар біля басейну з різними коктейлями. Один день навіть біля басейну була жива музика.

До моря йти хвилин 10 не швидким ходом. Пляжна лінія довга. Пляжі муніципальні на вибір можна плати за шезлонг з парасолькою, можна так загорати на власному полотенці.

Також, що сподобалося, хотіли на рецепції взяти в оренду сонячну парасольку, але в них такої послуги немає, та недивлячись на це для нас знайшли парасольку і бескоштовно надали на день.

Виїзд з готелю в 11*30, і так як виліт у нас був пізній, то ми залишили речі біля рецепції, а самі пішли ще на море.

З готелю при виїзді нас знову до автобуса вивозила наш готельний гід.

Дзеркало з підсвіткою, а також частина його служить як збільшуюче скло

Тераса, де можна снідати

Дитячий і дорослий басейни

Развлечения и спорт

Книги в холі біля рецепції

Меблі на балконі

Бассейны

Басейн для дорослих 1,40 м

Скло із душової в кімнату,жалюзі можна відкривати

Логотип отеля

Maryna оценила сервисы

Розташування готелю майже в центрі села через дорогу супер маркет з досить прийнятними цінами. Номери чисті меблі не пошарпані персонал привітний якщо треба допоможуть. Wi-fi ловив по всій території.
двічі зникало світло у ванній кімнаті
Добавлено 05.09.21 19:56 (3 855 символов в тексте)
Все отзывы Maryna (3)