Регистрация: 12.07.14
Отзыв об отеле Roma Host Way Aqua Park (отель был переименован 01.01.23)
сентябре 2021
01.09.21 - 08.09.21

Бюджетний відпочинок

Готель бюджетний. це стосується всього: харчування, номерного фонду, прибирання, і т..д.

Приїхали в готель ранком , приблизно в 4 години. чекали до 9 годин ранку. ( заселення з 14.00 зг. правил), але ми домовились , нам пообіцяли, ...і заселили в 09 ранку.

Номер , як номер. 2 кроваті, стіл, зеркало, .. чистий. але старий. Нам сказали, що найкращий )))). з виглядом на море. Вийшли на балкон. так , море є )))) далеко. А перед вікнами-- недобудови та , споруди , які будутьються . Романтика тут накрилась.. і настрій просто зник взагалі.

+ готелю- це центр міста. До Маріни недалеко-- пішки 20хв., до старого місту 10 хв.

......

Сніданку не було, хоча на рецепшен я підійшла і запитала- чому? якщо у нас ранішній відліт і проплачений останній день, і ми не будемо снідати в останній день , то сніданок повинен бути в 1 день. Моє питання залишилось без відповіді. ( пробубоніли з приводу сухпайка. але про це далі..)

1. Харчування. 2 дні ми взагалі не могли нічого їсти. Недобрі страви, і м"ясо з запашком. Туристів було мало, то я так розумію, нам підігрівали не свіжі харчі. Але на 3 день почали заїджати туристи, і харчуванням трішки стало краще. Голодними не були. Описувати всі страви не буду. Мінімальне все було.

2. Прибирання номеру. Було щось... прибирали. Рушники не білі, і постіль також. Великий мінус.

3. Територія. ЇЇ немає. це міський готель. Немає травички, газончиків, пальмочок.

є басейн на 2 поверсі 2*2-- Корито))))). і є 1 горка, анімаціії нема.

4. Пляж. До моря йти 5-6 хв. Автобус також є. але там дійсно пройти трішки, тому ми на автобусі один раз проїхали. Тапочки обов"язково. багато їжаків. І вхід в море з коралами. Але є вхід з понтону побудованого . До глибини йшли метрів 10, а потім там вже і рибки і корали.

5. На 4 день ми їхали в Луксор. І на рецепшен замовили сух пайки. ( це про ті сухпайки зверху, як нам розказали, що видають). Добре, що я перестрахувалася і взяла трішки хліба та фруктів зарання. Ніяких сухпайків не було залишено. Чи це помилка, чи безвідповідальність?--- ... Але туристи ідуть на екскурсії на 1-2 дні, і готель повинен надавати харчування. Всі хто їде на екскурсіі, обов"язково беріть від 5 л води. Вода в автобусах по 1$ за 0,5л. а в магазины ми брали 7л--15 фунтів. тобто 1$/ .

6. Бар є на пляжі: кава, чай, пиво і якісь коктейлі робили. є бар на рецепшен. ( воду не рекомендую пити )).

7. Але ми відпочили гарно. Головне, море, сонце і настрій.

міський готель
ремонт в номерах обов"язково прибирати на рецепшен.
Добавлено 12.10.21 12:38 (2 447 символов в тексте)
Все отзывы Oksana Honcharova (16)