Регистрация: 11.03.19
сентябре 2023

Bine-dar a doua oară nu ne mai intoarcem

Sa incepem cu începuturile.....

Zborul a fost la 3.05 ,prin urmare în hotel am ajuns dimineața la 7,ca procedura standarda,ni s-au spus că cazarea v-a fi la 14.00 dar între timp ne putem folosi de toate facilitățile hotelului,nu a fost o problema pentru că în acest hotel deja se odihneau prietenii noștri de aceea a fost comod sa mergem la ei sa ne facem rutina și să ne pregătim de plaja.

Numărul

Ne-am incercat norocul și am rugat sa ne cazeze împreună cu prietenii într-o cameră cu 2 odăi,cu un salon superb și o terasă cu priveliste magnifica la mare și munți .

Mulțumim personalului de la recepție,foarte atenți la solicitările noastre și foarte receptivi,personalul vorbește doar engleza .

Referitor la cazare,e posibil de cazat și în căsuțe ,tot sunt foarte drăguțe,parca e un sătuc aparte.

Restaurant

Referitor la mîncare,nu sunt multe feluri ,dar în schimb gustoase,supele sunt gustoase,grătarul la fel (dorada,păstrăv,ton,piept de curcan) ,ceea ce m-am uimit asta fost calitatea dulciurilor,foarte gustoase, am fost in hoteluri mult mai scumpe și ele erau dezgustătoare,dar aici sunt gustoase,atît în restaurant cît și la patiserie,ea lucrează de la 15.00-18.00

Este și Snake bar,lucrează de la 12.00-16.00,aici puteți savura din pizza,cartofi fri și alte delicii,guzleme e gustos.

Înghețată se servește de la 14.00-18.00,la inceput era mai mare sortiment ,spre sfârșit au rămas 2,3 feluri .

Marea și bazinul

Bazinul e curat,apa rece, șezlonguri destule.

Marea e cel mai mare plus aici,intrarea lina , comoda,intram și fără încălțăminte specială.

Șezlonguri destule.

Curățenia

Aici e cel mai mare minus al hotelului,e dezastru,curățenie nu se face de la cuvintul deloc .

Se schimbă doar prosoapele și se aranjează plapuma pe pat,ne-am adresat și la guest relation,dar nimic nu s-a schimbat,produsele de igienă nu se adăugau,de la început pina la sfârșit de vacanta am stat cu 2 cutiuțe de șampon și gel de dus.

Însăși hotelul este murdar!

In camera este safeu,gratuit.

Mini barul este umplut la sosire, ulterior doar apa potabilă.

Băutură în hotel este normala,din import Red Label și J.B, koktailuri cînd și cum,depinde care barmen tu le face

In linii generale,nu a fost rău,dar a doua oară nu ne mai întoarcem.

Marea mîncare gustoasa vederea din camera personalul de la recepție
Curățenia
Добавлено 24.09.23 13:41 (2 766 символов в тексте)

10:12 21.03.24

Ну и для кого Вы это все написали? повые......ся могли и глядя в зеркало))

Все отзывы Ina (1)