июне 2012
25.06.12 - 05.07.12

Відпочивали в Чорногорії другий раз. Перший були в Светі...

Відпочивали в Чорногорії другий раз. Перший були в Светі Стефані.

Вілла, як на мене, краща. Кімната велика, простора, розділена перегородкою, так що утворюється окремі спальня та вітальня.

Санвузол вище всіляких сподівань..Кухонний куточок має все необхідне, хоча ми не дуже перецмалися приготуванням їжі.

Хазяцка і служниця Сніжана дуже привітні люди. Російською і українською не володіють, але порозумітися можна.

Перше питання зранку після вітання, чи ми задоволені.

До пляжу 10 хвилин повільним кроком. Пляж піщаний, море чисте. Набір 2 ліжака і парасоля - 5 еврів.

Основні претензії до пляжників. Оскільки заборони на куріння немає, всі палять - і місцеві, і туристи. Недопалки кидають просто в пісок, сміття також не все потрапляє до урн, хоча їх дуже багато і вони неймовірно великі. Тому море страждаж, особливо під час шторму.

Щодо погоди. Неможливо перевірити за нашими і іноземними сайтами, якою буде погода в Чорногорії - вони всі бешуть. Ми сподівалися на 30-31, а коли приїхали нас чекали 38-41. Дуже висока вологість в цей період. Тому мої рекомендації їхати в Чорногорію треба в кінці серпня. Дорожче, але комфортніше.

Щодо екскурсій: ми побували в Требін'є (Боснія і Хецеговіна), Боко-Которській затоці та в Дубровніку (Хорватія). Всі екскурсії купували в нашого гіда Юліани. Але на березі (пляж) є кілька точок, де продають подібні тури, там більший вибір дат та більше різноманіття програм. На жаль, ми про це дізналися вже в день від'їзду.

Загалом, поїздка вдалася. Величезні враження і велике задоволення.

Добавлено 10.07.12 22:13 (1 535 символов в тексте)