Регистрация: 23.09.15
сентябре 2015
01.09.15 - 23.09.15

4.2

Відпочивали з 15.09.2015 по 22.09.2015. В принципі ми були...

Відпочивали з 15.09.2015 по 22.09.2015. В принципі ми були задоволені. Готель дуже гарний. Приїхали ми в 21.00, номеру стандарт який замовляли вільного не було, був стандарт з певними недоліками як нам пояснили, тому нам запропонували без доплати безкоштовно провести ніч в номері люкс або шалє делюкс. Ми переглянули обидва номери, оселились на ніч в люкс, на другий день захотіли поселитись в шалє делюкс, у звязку з відсутністю номерів нам запропонували за шалє делюкс доплати яку зменшили на 50 % через незручності, номер мав вихід на другий басейн біля ресторану, там було тихо) був і мінус в номері двері в душ не закривались і вода була по всій ванній, кондиціонер сам по собі включався та виключався, а в наших знайомих були проблеми з санвузлом, з якого вічно текла вода. Але ми викликали ремонтників і нам кондиціонер відремонтували з другого разу, оскільки ремонтник не міг зрозуміти що не так... Постіль змінювали кожен день, не знаю чи це через те що ми залишали 1 долар, хоча один день і забули лишити, і все-одно постіль змінили. Раз на три дні давали фрукти в номер, і один раз три літрових водички, фанту, кока-колу і спрайт. А так просту воду давали кожен день дві великих пляшки. В нас був ультра інклюзив тому за вайфай ми кожен день не доплачували, він працював постійно, але лише в ресторані або біля рецепції.

Море чисте, де-не-де є корали з рибками) але маску не дають, хіба на прокат, і дуже дорого, ми купляли свої привозили.

Їжа смачна, як на мене, після сніданку біля басейну можна було з'їсти шаурму, канапки з лососем і морозови. Їж скільки хочеш) Проте якщо в вас ультра інклюзив, вам дають право безкоштовно піти до їх італійського та бразильського ресторану. Вони працюють не завжди, тому краще по приїзді одразу записатись.

Коли їхали на екскурсію на сніданок не встигали, ми замовили і нам дали сніданок з собою. Повернулись дуже пізно і не встигли на вечерю. Тому замовили пізню вечерю на 23.00 год. і нас нагодували)

Готель не знаходиться в Хургаді, а за ним, до Хургади їхати 15 хвилин, а якщо вам ще попадеться водій шумахер, що кожен другий такий то можна і за 10, оскільки вони всі їздять 120 км в годину. + за те щоб доїхати до Хургади необхідно заплатити 10 доларів.

Все було добре) хотілось залишити як найкращі відгуки, аби не одна ситуація.

В день виїзду на рецепції до мене підійшла жіночка і спиталась коли ми їдемо, на що пояснила її це цікавить оскільки вона і ще дев'ять чоловік з літака мали жити в цьому готелі, але в поселенні їм відмовили і відправили в інший готель, з натяком на те що "ВАМ ТАМ СПОДОБАЄТЬСЯ І ВИ НЕ ЗАХОЧЕТЕ ВЕРТАТИСЬ" інші люди погодились а вона з чоловіком пів року готель вибирали і хотіли саме сюди. заселяти відмовились у зв'язку з тим що ніби-то "НЕМАЄ НОМЕРІВ, ГОТЕЛЬ ЗАСЕЛЕНИЙ", на питання чи на другий день буде вільний відповідь отримали однозначну.

коли я підійшла, і почала говорити за неї, хотіла їй допомогти, мені пояснили що на завтра в них велике свято мусульманське, господар позаселяв в зарезервовані номера своїх друзів, а вашим країнам ми не надаємо переваги ніякої. в першу чергу наші громадяни. Це НАГЛІСТЬ неймовірна, я уявила себе на її місці. Шкода людину. А якби вона з дітьми була, то мала померти на рецепції з голоду бо вона не авторитет.... От тобі і відпочинок, більшість людей роками на нього гроші збирають, вибирають.

Один плюс готель їх відправив жити хоч кудись і не зрозуміло куди. А вона відмовилась, і сиділа охроняли рецепцію, поки їй не запропонували готель на вибір, який вони захочуть з чоловіком, але сьогодні мають поїхати туди куди всі, тобто реальна можливість того що тебе там і кинуть а тут їх хоч гід охороняв.

Чесно скажу, готель дуже хороший, персонал неймовірно привітний) ще такого не бачила щоб кожен хто мимо проходить вітаються, пропонують свою допомогу навіть якщо вона не потрібна і питають чи в вас все добре) Мені дуже сподобалось але ризикувати так як ці люди яких я зустріла, почути в свою сторону те що сказали їм Я НЕ ХОЧУ!!! Не люблю ризикувати, може цього разу мені і повезло а на другий я опинюсь на місці цих людей, тому більше в цей готель я не повернусь) Якщо ви їдете розважатись вам там не сподобається, свого віку людей я там не бачила, це більше схоже на пансіонат сімейного типу, тільки відпочинок і нічого більше. Не замовляйте путівку через ANEX TOUR, під час тої розмови на рецепції адміністратор сказав що ця фірма тут ще трішки і більше не буде прийматись, або як він виразився "И ТАК БОЛЬШЕ ЭТОЙ ФИРМЕ ПЕРСПЕКТИВЫ НЕ ПРЕПАДОЕМ, И СКОРО ВООБЩЕ НЕ БУДЕМ"

Добавлено 23.09.15 18:37 (4 546 символов в тексте)
Все отзывы DariaP6 (1)