Регистрация: 13.08.15
сентябре 2017
05.09.17 - 15.09.17

Гарний готель

Відпочивали з 5.09 по 15.09. Приїхали приблизно о 15:30. Одразу нас заселили. Номер: все що потрібно в ньому було. Якщо не заглядати під ліжка чи тумбочки, можна сказати що чисто. В шафи була відірвана дверна ручка і трималася на чесному слові, тумбочки деякі теж відкривалися важко, через свій вік. Все решта в номері було справним. Ми жили в будиночку поруч з майданчиком на 1 поверсі. Вигляд був не найкращий, але нам було байдуже на це. Звукоізоляція дуже хороша. Поруч була розважальна зона, нам жодного разу це не помішало. Ресторан: це діло кожного, але люди їдять як останній раз в житті. Загалом, їжі достатньо. Кожен знайде те, що йому смакує. Анімація: Дуже все було гарно. Аніматори молодці. Здоров"я: Всі здорові. Жодних вірусів не застали. Екскурсії: Їздили з дитиною 3 роки в Памукале- дорога була довгою. 5 годин туди і 5:30 назад. Але воно того варте, дуже красиво. Їздили на гору, теж дуже красиво і класно. Загалом все сподобалося. Окреме дякую аніматорам.

анімація уважність персоналу чистота
нюанси в номері величина території прибирання в номері можна покращити
Добавлено 18.09.17 11:48 (976 символов в тексте)

16:48 18.09.17

Уважаемая, Оксана. Наш отель благодарит Вас за отзыв оставленный на данном сайте. Мы рады что Ваш отдых прошел хорошо и надеемся у Вас остались хорошие воспоминания о нашем отеле. Обязательно передадим Ваши слова благодарности нашим аниматорам. Конечно же будем очень рады видеть Вас вновь в нашем отеле. Всего Вам хорошего. С уважением, Отдел по работе с гостями.

Все отзывы Oksana (1)