Регистрация: 22.07.13

Отзыв об отеле Grand Azur Marmaris (отель был переименован 01.11.19)
сентябре 2017
27.09.17 - 06.10.17

Затишний готель з гарним пляжем та чудовою територією.

Турцію, як країну відпочинку, ніколи не розглядали. Перевагу надаємо Іспанії та Хорватії. Оскільки в Європі сезон уже закінчився тур агент умовила нас поїхати в Мармарис. Відпочивали в D-Resor tGrand Azur з 27.09 по 6.10.17р. Головним при виборі готелю для нас є:- чисте море ; вільна чиста пляжна зона та гарна берегова лінія; своя зелена територія та зручний прохід від готелю на пляж .Цим критеріям готель відповідає повністю. Відпочиваючі , в основному , турки, англійці, шведи, німці, голандці. З бувшого Союзу було всього декілька пар. Готель має кращий в Мармарисі пляж, що в цю пору року заповнювався менше чим на половину. О 8-30, коли ми виходили на пляж після сніданку, він був практично пустий. Лежаки , парасольки та пляжні рушники входять в ціну проживання. Мокрі рушники можна міняти на чисті без обмежень. Погода була чудова, температура повітря 27-30 градусів, море чисте й спокійне , в другій половині дня з моря дув вітерець.З пляжу відкривається красива панорама на море та острови, що відгороджують бухту Мармариса від відкритого моря. Незважаючи на те, що будівля готелю великого розміру, його архітектура, поверховість ( 5 поверхів) та простора доглянута зелена територія створюють умови для затишного відпочинку. На газонах біля готелю можна комфортно відпочити в тіні дерев на лежаках в зоні стійкого сигналу WiFi. У нас був номер standart land view, але з балкона був вид і на море. Номер просторий з сейфом, холодильником, телевізором та електрочайником , стаканами і фужерами. Кожен день безкоштовно клали літрову пляшку води , пакетики чаю, кави та цукру. Сигнал WiFi у номері був не стійким. В ресторані готелю великий вибір блюд, є блюда як місцевої так і європейської кухні. Широкий вибір турецьких солодощів, а також фрукти та овочі. Ми харчувались по системі НВ, на вечерю напої платні, безкоштовно офіціанти подають літрову пляшку води , також безкоштовно можна брати чай та каву в автоматах. Кожен зможе знайти собі щось на свій смак. Сподобалось те , що не було гучної анімації . Під час вечері на відкритій терасі ресторану вживу грали класичну, джазову та національну турецьку музику. Персонал готелю англомовний ввічливий. На рецепшині працює росіянка Ірина, дуже мила дівчина , їй окрема подяка за вирішення всіх питань . Керівництву готелю радимо відзначити її роботу. Дякуючи їй ми не спізнились на літак , виліт якого перенесли на 3 години раніше. В день вильоту інформація про зміну часу вильоту з“явилась біля 13 години, а представниця TUI Анастасія чомусь вирішила , що направити текстове повідомлення по Viber буде достатньо. В результаті на трансфер в аеропорт всіх відпочиваючих не зібрали. Треба було обов’язково всіх обдзвонити та продублювати СМС повідомленням. Але ця ложка дьогтю не зіпсувала враження від відпочинку в цьому готелі. Неочікувано відпочинок в Турціїї в D-Resort GrandAzurнам дуже сподобався.

пляж велика зелена територія
Добавлено 18.10.17 14:01 (3 897 символов в тексте)
Все отзывы Михаил (3)