В отеле была произведена Реконструкция отеля: май 2022. Рейтинг отеля был пересчитан. Все отзывы опубликованные до даты реконструкции перенесены в Архив.

мае 2019
10.05.19 - 17.05.19

2.7

Внимание: Локальный IP - не влияет на рейтинг
Отзыв по отелю до реконструкции (не влияет на общий рейтинг)

Не рекомендую!

Єдині плюси даного отеля це місце розташування, а саме: 1.море ( тепле, багато риб, відносно не довгий захід чере понтон ), 2. невеликиа територія ( зручно ), 3. поруч Старе місто.

Все інше нажаль викликає тільки негатив. А саме: 1. Персонал. Рецепшен - поки не дасиш 20дол.не заселять. Звісно це практика заведена не один рік тому, але таку жадібність до грошей ще не бачив.

2. Офіціанти та бармени - мені їх жалко. Не підготовлені, замучені, брудні. Посуд брудний. Воду можна взяти для пиття, тільки з 10.00 ( закриті бари )., в 16.00 її вже не має ( закінчується ).

3. Їжа - не голодний, але постійні черги це занадто. До прикладу, зараз сезон кавунів, але щоб взяти дві скибки ( вони дають все маленькими порціями )потрібно вистояти 10хв.

4. Номера - можна терпіти. В мене нарікання тільки на старі меблі. Багато людей жалілись на не робочий кондиціонер та не прибирання в номерах.

5. Аніматори - відверто кажучи дуже слабенькі. Не знають куди себе подіти, постійно одне і теж. Люди розважали самі себе.

6. САМИЙ ВЕЛИКИЙ МІНУС ДАННОЇ ПОЇЗДКИ ЦЕ ТУР ОПЕРАТОР . АНЕКС ТУР. ЛЮДИНА, ЯКА ЗАЙМАЛАСЬ НАМИ В ОТЕЛІ, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА, БРЕХЛИВА, НЕ КОМПЕТЕНТНА. ПРИКЛАД: В ДЕНЬ ВИЇЗДУ З ОТЕЛЯ, БУЛО ОГОЛОШЕНО ВИЇЗД У 18.45. В ЗОНІ МІСЦЯ РОЗТАШУВАННІ ЛЮДИНИ АНЕКС ТУР ( МУХАМЕД ) НЕ БУЛО НА МІСЦІ ПРОТЯГОМ ДНЯ. МИ САМІ 18.45 ВИЙШЛИ НА ВУЛИЦЮ ОЧІКУЮЧИ АВТОБУС В АЕРОПОРТ ( З 18.00 ЛЮДИ СВАРИЛИСЬ ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ З АДМІНІСТРАТОРАМИ, ЩО ЦІКАВО МУХАМЕД МАВ БИ БУТИ ВЖЕ І ПРИЙНЯТИ МІРИ ). АЛЕ ІЗЮМИНКА НАШОЇ ПОДОРОЖІ БУЛА, КОЛИ В 18.55 ( ВИЇЗД В 18.45 ) З УКРАЇНИ ВІД ТУР ОПЕРАТОРА ПРИЙШЛА СМС, ЩО РЕЙС ЗАПІЗНЮЄТЬСЯ НА 2ГОД. ПІДНЯВСЯ КІПІШ. МУХАМЕД ЗЯВИВСЯ ПРИБЛИЗНО В 19.40, І З ВСІХ ЗРОБИВ ДУРНІВ, ПОЧАВ РОЗПОВІДАТИ БАЙКИ, ЧТО ОН НЕ ЗНАЛ. САМЕ ЦІКАВО НЕ ЗАПІЗДНЕННЯ ЛІТАКА ( ЗВИЧНА СПРАВА ), А ПОВЕДІНКА ЦЬОГО НАГЛОГО МУХАМЕДА!

НЕВАРТО ВИТРАЧАТИ КОШТИ НА ДАНИЙ ОТЕЛЬ!

Добавлено 17.05.19 22:13 (1 861 символов в тексте) с IP адреса Египта