Регистрация: 26.09.19

сентябре 2019
16.09.19 - 23.09.19

Хайнань

1. Поселення

Приїхали ми готель, десь близько 12години ночі. Заселили швидко, але так як наш номер не був готовий, поселили нас в інший 1109, він на першому поверсі, він був для родини з трьох чоловік. На другий день ми попросили змінити нам номер, і нас з задоволенням послухали і дали нам номер на 6 поверсі (2603)-з неймовірним видом на басейн і гори.

2. Харчування

Так як в Китаї ми жодного разу не були, то спочатку нам усе подобалось. Тур ми замовили з трьох разовим харчуванням. Їжа 3 рази в день і 7 днів підряд була однакова, але смачна.

Це була качка, курка, риба, білі ракушки з цибулею, суші, рис, лапша, батат, і багато іншого. З напоїв були соки, чай, кава, лимонад, холодний чай, молоко.

Але однакова їжа 7 днів, трошки набридла, але тут є велике НО, краще брати путівку з трьохразовим харчуванням, бо за територією готелю знайти щось смачне і недороге поїсти дуже важко.

3. Готель

Готель чистий, скрізь живі рослини, світлий. Номера звичайні, але для прожиття є усе- шампунь,гель для душу, лосьйон для тіла, зубна щітка та паста, рушники по три штуки на людину, халати, рушники для пляжу, фен. Номера прибирали щодня.

4. Територія і море

Територія готелю заворожує - чистий сад, пальми з кокосами та бананами, басейн теплий та великий, чудовий вид на канал та гори.

До моря потрібно перейти через дорогу від готелю (але повірте це не найгірше, були люди які їздили до моря по20-40хв). Море просто чудове, не дивлячись на майже постійні хвилі воно завжди чисте та тепле. На пляжі є лежаки (безкоштовні), але вони такі тверді, що більше надавала перевагу повалятись на пісочку.

5. Екскурсії

Безкоштовна обзорна екскурсія, це повна дурня. В неї входила: поїздка на акулячу ферму(чуть не заснула-просто сиділи слухали тьотьочку, яка парила нам свою продукцію за великі грошики), будинки-дерева, шовкова фабрика(правильніше сказати це не фабрика, а магазин, один плюс на першому поверсі в цьому зданії дешеві фрукти і пиво), зміїний тераріум (повзають там 3 бідненьких зміючки, які ховаються від людей). Вообщем дарма потратили день

Їздили на Скляний міст+парк Ягода - раджу поїхати, в цю екскурсію багато чого входить нащо варто подивитись (Скляний міст, гори, джунглі, водопади, міні зоопарк, неймовірні краєвиди).

6. Валюта

Долари або євро можна поміняти на китайську юаню, можна будь-де в аеропорту, в вашого гіда, в будь якому банку, чи в деяких магазинах. Ми міняли долари в аеропорту в Саньї, і виявилось що ми не прогадали, це був самий вигідний курс.

7. Магазин

Скачайте обов'язково карту MAPS.ME завантажте карту Хайнання, в неподалік готелю ви знайдете магазин У Жені, він невеличкий, але то супер магазин в якому ви найдете будь-що, по хорошим цінам (чай, кава, пиво, соки, горілка, цукерки, сигарети, сувеніри, магнітики), торгуватися він не дуже хоче, але завжди дає подаруночки. Ми взяли чаю на 100юань, і отримали заварничок для чаю в подарунок.

Відпочинком ми задоволені!!!

Чисто гарно привітний персонал зручне розташування до моря
Добавлено 26.09.19 16:22 (2 908 символов в тексте)
Все отзывы Алена (1)