Регистрация: 23.05.19
Отзыв об отеле Alissa Garden Hotel (отель был переименован 01.05.21)
сентябре 2020
02.09.20 - 10.09.20

1.7

Не їдьте у даний готель пожалійте свої нерви!!!

Відпочили компанією з 8 людей з 02.09.20-10.09.20 , прилетили в Атналію о 15:40 у готелі були 18:15 від аеропорту до готелю 2 години їзди , заселили нас о 21:20 іто якби ми не сварились то незнати чим би це все закінчилось !

Номер :

Бронювали дорожчі номера з виглядом на море + балкон , а посилили нас у жажливі умови . Номер з 4-ма ліжками в ряд , поломаними, розбити двермима, іржавим дверкалом , душом без дверей , феном перемотатим ізолентою .Жаливим запахом грибка.

Наступного дня аніматор Фараон нам допоміг з пересиланням у кращий номер . Переселись у 3303 номер знаходиться він на 3 поверсі номер був значно кращий , фото прикріплю. Але не працював кондиціонер , викликали майстра зремонтував на 2 години !На постійні звернення на рецепцію про те до конціонер не працює чули що майстр за 30 хвилин буде , так і не було !Вже на 5 день нашого відпочинку зробили кондиціонер !

За 8 днів номер прибирали 2 рази!Тяп ляп , рушники і постіль не мінялись

Персонал :

Майже нічого не розуміють ні на російський ні на англійський.Хамовитий та не приємний , постійно щось говорить собі під ніс на турецький.

Бар:

Перший раз попали у такий готель Туреччини що пиво у них закінчилось о 15:00 , і прийдіть завтра говорять , а вина взагалі немає !

Є тільки пиво , джин, раке, віскі.

Все жахливе на смак !

Бар на пляжі є , але там тільки вода яка теж часто закінчується !

Їжа :

Впринцепі не погано є що їсти , голодним не будеш . Вибір не великий але є .

Одна проблема це сніданки за 8 днів 1 раз була яєшння та варені яйця .

Черги великі , у перший наш вечір ми стоячи їли , на нас ніхто не звиртав увагу .

Снек бар працює з 12:00-16:00 вибору майже немає , одне нормальне це нагетци і виноград .

Територія: готель з 6 поверхів не великий , ліфту немає , на літній терасі вже дуже страшне , поламані крісла .

1 басейн і дуже маленький . Літня тераса ресторану орієнтовно на 20 столиків .Місця не достатньо

Пляж : саме найкраще що є у даному готелі , але це ітак не їхня заслуга , те що природа дала ! хороший захід у море , з шезлонгами проблеми немає , ми приходили на пляж о 8-9 ранку то людей майже не було і так впринцепі і цілий день .

Розваги : вечері аніматори проводять всякі конкурси на пляжі , в день біля басейно згається що є водне поле.

Ми летіли від компанії Anex tour все що у них написано що це новий реставрований готель все брехня , на що гід сказав що це наш вибір ,але вибір робився згідно їхнього опису .

Готель не заслужино має 4* йому 1* не більше .Хамське відносношення до своїх гостей , у готелі була бійка у білий день , працівник рецепції вискочив рецепції до гостя та їх зозтягували , це жах що тут робиться .

Не розумію людей які пишуть такі позитивні відгуки про це готель , ми не перший рік літаємо у Туреччину були і у 4* та 5* але такого дурному ми не зустрічали ніде .

Добавлено 10.09.20 11:12 (2 846 символов в тексте)