Регистрация: 12.07.14
августе 2020
10.08.20 - 17.08.20

3.7

Відпочинок після карантину- сподобалось)

Чому ставлю галочку -рекомендую? Бо відгуки пишуть переважно порівняльні. Порівнюють з іншими країнами, з іншими готелями. з іншими сервісами. А чому не звернутись до складу туру- що входить і яка ціна туру? проста задача: якщо авіа 170 дол+20 трансфер+страховка. Туристи беруть тур по 200 дол на людину і хочуть , щоб полуницю в шампанському принесли ? І тільки з цієї позиції - я даю свій відгук про готель. Готель бюджет. Готель, який зможе дозволити собі людина з середньою з/п, щоб побачити країну. Якщо у вас є в минулому гарні готелі, і ви знаєте , що ви за ті готелі заплатили від > 350 дол/на людину, то докладіть кошти і поїдьте в інший готель. (ціна від сезону. якщо взимку, то менше)

1.Розміщення. прибули в 07,00 ранку. 15 хвилин і заселили. (нічого не платили). і пішли на сніданок.

2. Харчування. На сніданок були яйця, амлет, сосиски в тушкованій цибулі з перцем, хліб, чай, кава, ковбаса, сир, пюре. і випічка.

На обід- рис, вермішель, м"со, риба, салати, випічка, кола,спрайт, пиво,вино, ром-кола.. На вечерю- трішки більше+ піца, фрукти. Ми голодними не були.

3.Анімація. Бідьше для дітей.

4. В барах наливали пиво, вино, ром-кола, спрайт, кава.

5. Пляж. Нас возили на 2 пляжа. 1-- це Набк. Ми ще назвали його-Мальдіви. За колір і чистоту моря. Пляж чистий. прибраний. ходили на понтон. Рибок і коралів немає. Декілька рибок плавало. Цей пляж мені сподобався тим, що має білий пісок. Тапочки ми не вдягали.

на інший пляж-- це бухта Шаркс. Там рибки , корали. Гарно. Якщо маєте бажання і любите рибки, корали- таксі і в бухту Рас ум ель сід. вхід буде платний. Але воно того варте.

6.Чистота. В готелі чисто. Але прибирати територію не зайве. Басейн грязний. Фільтри є, і міняють декілька раз на день. . Але фізичної чистки немає. Це мінус і великий.

7. Номер. Прибирали кожного дня. І ліжка двигали й там мили. Рушники міняли.

8. Від"зд. Трохи неприємно, але напишу. Туристи ідуть додому і інколи дорога займає по 22 години. І та ще пізній виліт. Тому не розумію, чому не дати обіду ( нехай порційний. суп, якийсь салат. ) туристам, не розумію. Це не проблема. Від"їздить, як правило, в день 2-5 туристів. Невже готель збіднів на пару тарілок супу?. Скільки була в інших готелях- проблем не було. Хоча б в барі чай випити. А тут ні- браслети зрізали і не дали нічим більше користуватись !!!

Oksana оценила сервисы

Пізній відліт туристів. Рекомендую-- кормити туристів !!!!!!!!!!!!!
Добавлено 10.09.20 15:06 (2 327 символов в тексте)

13:23 20.04.21

здравствуйте, а как часто возили на пляж? по расписанию? самим идти далеко?

19:31 20.04.21

Доброго вечора. 2 рази возили. йти пішки мабуть 20хвилин

21:37 20.04.21

Спасибо)

Все отзывы Oksana Honcharova (16)