Регистрация: 25.03.21
12.03.21 - 19.03.21

2.7

MERCURE HURGHADA 4* 12-19.03.2021, повне розчарування☹

MERCURE HURGHADA 4* 12-19.03.2021, повне розчарування☹

Вперше в своєму житті пишу негативний відгук, але це дійсно «крик душі».

Довго обирали готель для відпочинку в Хургаді, перечитали масу позитивних, захоплюючих відгуків, плюс отримали хорошу рекомендацію від нашого тур-агента і вибір впав на готель Mercure Hurgada.

Почну з самого початку...

1. Поселення. Приїхали ми до готелю о 05:00. Нас зареєстрували, відсканували всі необхідні документи і сказали чекати до 10:00, так як наче вільних номерів немає і звільняться лише ближче до обіду. По факту так і сталося, нам одягнули браслети і поселили об 10:00. Насправді, як втиявилося, вільних номерів у готелі більше ніж половина, туристів мало, десь третя частина готелю заселена. Не селять раніше 10:00, щоб туристи не ішли на сніданок.

2. Номер. В цілому на території готелю знаходиться 12 3-поверхових будиночки. Номери в сумнівному стані. Наче є відголоски ремонту, серед старих, розшатаних меблів є новий диванчик, стильні двері у ванну кімнат і на цьому все.

3. Обслуговування та прибирання. Як нам пояснили, у зв’язку з Ковідом, прибирання проводиться 1 раз на 2 дні. Але по факту, ми 3 дні так і не дочекалися, щоб нам прибрали номер. Подзвонили на ресепшен, і лише після того прийшов незадоволений прибиральник: застелив ліжко, протер підлогу і приніс 2 пляшки води. Відносно засобів гігієни, а це шампунь і гель для душу – це повна катастрофа. Засоби знаходяться в крихітних, напівпорожніх тубах, яких не вистачає навіть на одне миття, плюс їх ніколи не поповнюють. Потрібно постійно дзвонити і скаржитися, щоб випросити засоби гігієни.

4. Харчування. Дочекавшись обіду, ми відразу ж пішли їсти в очікуванні «ефекту ВАВ», як зазвичай звикли на відпочинку у хороших готелях, але не тут то було…Роздача антиковідна (до речі, це єдине обмеження в готелі, у всьому іншому – ніхто про Ковід не знає), через щит повар «відриває від серця» їжу, але його головний посил – дати якомога менше, а коли ти просиш покласти більше, ніж одну ложку рису, чи не один, а два шматки м’яса, він з агресивним виглядом обличчя і закоченими очима, бурчить щось незадоволеним тоном. І поки ти пройдеш ці всі станції роздачі, то отримуєш зіпсований настрій на весь десь, відчуваєш себе «попрошайкою», і масу образ в свою сторону. Дискомфорт повний, зате повне задоволення для поварів. Щоб Ви розуміли, 6 страв: суп, рис, смажена картопля, 1 вид м’яса, 1 вид смаженого філе риби, паста. І це меню не на 1 прийом, а на весь десь і так впродовж тижня, не змінювалося зовсім нічого. Далі овочі: тут взагалі без слів – помідор, капуста морква лежать під плівкою на блюді і при тобі відрізають шмат капусти і кладуть тобі на тарілку, як кролику. Далі все відбувається, так як і описано раніше: незадоволений вигляд, дивний погляд. І величезні черги, які дуууже повільно рухаються. Всі гості незадоволені харчуванням вцілому.

Вино, яке начебто пропонують гостям, в реалії ніхто непропонує.

З 15:00 до 17:00 біля басейну працює снек зона, де можна взяти: картоплю фрі, морозиво, міні бургер, піццу. Але по факту о 15:00 тільки приходить повар, і ще хв 40 готує, роздача відбувається десь годину, відповідно, черга кілометрова. Поки дочекаєшся, то або вже перехочеться або закриється снек зона.

Сніданок – це взагалі окрема тема. Окрім яєць по суті нічого їсти.

Яйця варені, яйця смажені, омлет. Овочі, як у описі вище. Ще додається сир, який ну прям зовсім неохоче дають і то по одному шматку. А, ще є два види ковбаси на сніданок, роздають з бажанням, точно як і сир. Тут на сніданок дійсно можна було або плакати, або просто їсти хліб з кавою.

У кожного другого гостя були скарги на харчування.

У лоббі барі, можна було взяти напої, але самі примітивні: кола з ромом, спрайт з ромом, кола, фанта. Трубочки були лиш в перший день, далі закінчилися і до кінця відпочинку не з’явилися. Лоббі бар працював до 00:00, далі готель завмирає.

5. Сервіс і послуги. Інтернет в готелі є лише на ресепшен і то дуже поганий, якщо сидить одночасно багато людей, то нічого не завантажується зовсім. Є таксі в готелі, яке коштує дуже дорого, значно дешевше вийти за територію готелю і спіймати місцеве таксі, можна доїхати за 1 долар.

Пляжні полотенця – це просто біда. Вони не міняються, і немає спеціально відведених місць де можна взяти або замінити полотенце.

Ми не могли дочекатися заміни і самостійно знову ж таки звернулися з скаргами на ресепшен і отримали чисті полотенця. Після того нам більше жодного разу не замінити полотенця.

6. Море і пляж. Пляж дійсно класний, широкий, піщаний, просторий, чистий. Достатня кількість шезлонгів, завжди можна знайти вільні місця. Є невеличкий риф, але рибок мало.

Якщо Ви їдете суто за морем, то можна розглядати цей варіант. Якщо ж бажаєте хорошого сервісу і харчування – однозначно, шукайте інші, більш кращі варіанти. Ми однозначно більше не поїдемо в цей готель!

пляж море хороший захід в море
харчування сервіс анімація інфраструктура
Добавлено 25.03.21 16:46 (4 961 символов в тексте)

17:38 30.03.21

Уважаемый Руслана,

Спасибо за то, что Вы нашли время ответить на наши вопросы и поделиться своим мнением о проживании в Mercure Hurghada Hotel. Мне очень жаль, что предложенный сервис не соответствовал Вашим ожиданиям. Позвольте принести Вам свои самые искренние извинения.

В Mercure мы боремся за то, чтобы предложить обслуживание самого высокого уровня для каждого из наших гостей. Поэтому Ваш отзыв очень важен для нас. Будьте уверены, что все необходимые меры будут приняты для того, чтобы подобного не повторилось в будущем.

Мы Вам очень благодарны за отзыв, и искренне надеемся, что Вы предоставите нам возможность исправить свои ошибки в ближайшем будущем.

Искренне Ваш,

Karim EL HERAZY
General Manager
MERCURE Hurghada

16:05 01.04.21

Уважаемый Карим, ваш отель мне рекомендовал друг, который был в Mercury раза 3-4. Я приеду к вам в отель в начале мая, поэтому уже 2 месяца читаю все отзывы про Mercury, на разных сайтах, на русском, украинском и английском языках. В большинстве отывов поднимается проблема ресторана (маленький выбор; накладывают маленькие порции и злобно смотрят, если просишь положить больше; слабый ужин), проблема полотенец (которые меняют раз в 2 дня во время уборки, когда люди с этими полотенцами на пляже), проблема позднего заселения и другие. Поясните пожалуйста, что конкретно меняется в отношении перечисленного. Спасибо!

09:09 31.03.21

Добрый день всем!
Вот не понятна реакция администрации? Столько негативных отзывов, почему их не учитывать. Все отели теперь в одинаковой ситуации из-за ковида. Однако делают все, чтобы туристы к ним возвращались, платили за свой отдых там где им хорошо. И селят сразу же по приезду, и на завтрак приглашают, и не делят одну ложку риса на троих. Ведь слава распространяется об отеле быстрее ветра. Это же ваш престиж, ваша в конце концов зарплата и окупаемость. Очень жаль, что политика отеля такова

16:13 01.04.21

Создается впечатление, что автоматически добавляется 2 вида ответа, на положительный отзыв и на отрицательный. И на этом все. Что странно, потому что при выборе отеля отзывы играют не последнюю роль. Я еду в отель, последовав совету друга, но уже начал задумываться над правильностью выбора.

10:04 02.04.21

Вот и я об этом. Еду в апреле, четвертый раз и уже паника

14:37 03.04.21

На tripadvisor.com большинство отзывов на английском за последние дни положительные. Надеюсь что замечания учитываются и все будет хорошо. Хорошего отдыха, жду вашего отзыва :)
Кстати, в одном из отзывов нашел такую рекомендацию:
Wifi: only at lobby. better to buy the sim at the airport upon arrival. we used to buy vodafone & orange previously, but were not very happy about them. this time we bought the local state company sim-card: WE. 30 Gigabites for 18 USD. the speed is amazing as4,5G, we put it into the router device and shared for all our phones. very satisfied. when we were out of internet we recharged at one of the stores in the hotel. very convenient.
Мне друзья советовали vodafone или orange, вроде как 10 USD за 8 Gb. Получается, если надо много инета, у местного оператора 5 USD за 8 Gb и качество нормальное.

17:52 07.06.21

Харчувапась бы дома