Регистрация: 08.02.18
июле 2021
22.07.21 - 29.07.21

Лишились задоволені відпочинком

Відпочивали 22-29 липня 2021, 2 дор. та 1 дит. 11 років. Купляли тур за день до вильоту, тести робили зранку швидкісні.

Прилетіли в 23:00, трансфер до готелю 20-30хв. Заселили одразу (де поїсти та випити безкоштовно вже не було) в крайній корпус по сусідству з готелем Стар Біч, однокімнатний номер з одним двохспальним та двохповерховим односпальним ліжками, вид на море, кондиціонер, телевізор, холодильник. Питна вода в доступі постійно на рецепшен або біля бару в куллері.

Працювало два ресторани, напої розливаєш собі самостійно пиво, вино (червоне, рожеве,біле), різні соки, газована та звичайна вода, зранку чай та різна кава з автомату. На обід та вечерю було морозиво трьох видів. Фрукти кавун, диня, персик, яблуко, грейпфрути (жовті та червоні), апельсини, ківі, ананас. Неділя рибний день дуже багато різної рибки та морепродуктів.

Барів працювало 3, біля басейну з морською водою, на маленькому рецепшені біля басейну з прісною водою з 10-22 безкоштовно (далі працював за додаткову оплату) також на цьому барі з 16-17 була піца, круасани, випічка та бар який відкривався з 20-22 біля дитячих басейнів. У барах було брендні, узо, раке, пиво, вино, соки, вода, чай, кава, гарячий шоколад.

Горки працювали з 11-18 в басейні з морською водою, пляж відгороджений камінням, що зручно для маленьких дітей, для дорослих ходили купатись далі на пляжи готелю Стар Біч.

Анімація було диско для дітей та працював клуб для дітей де вони малювали та грались. Для дорослих була раз гра Бінго та караоке.

Можна погуляти по вуличкам та базарчикам, багато кафешок та ресторанчиків.

Шезлонги, парасолі безкоштовно, рушники під депозит.

Інтернет поганий, ловив на рецепшені.

Ірина оценила сервисы

Велика територія багато басейнів для дітей різного віку.
бар працює до 22 далі тільки питна вода з куллеру
Добавлено 03.08.21 11:31 (1 671 символов в тексте)

15:14 10.08.21

Доброго дня. Дякую за відгук!
Можна кілка питань:
1) як там з місцями на пляжі біля каменів де з дітьми купаються, ?
2) скільки коштують лежак+парасоля на пляжі Стар Біч та чи багато там вільних місць?
3) як персонал, наскільки привітний?
4) скільки за звичай там прийнято залишати чаєвих та в яких моментах?
5) чи є якась інформація на рахунок раннього заселення (ми приїдемо туди рано в ранці десь в 6:00) чи заселяють одразу ?
6) також на рахунок пізнього виселення (якщо виліт о 20:00) - чи залишають номер, просять доплату?
7) чи багото людей у готелі взагалі?
8) чи є черги у ресторанах?
9) міні-клуб для дітей безкоштовно?

Буду дуже вдячна за відповіді

11:22 13.08.21

Лежаків на пляжі з каменями з дітками не багато орієнтовно 20 шт, але є ще і на платформі справа багато лежаків, проблем з місцем не було, коли б не пришли знаходили собі вілький лежак.
На сусідньому пляжі Стар Біч лежак з парасольою 3 євро, їх теж там не дуже багато але вільні теж бачили, зверху біля басейнів в Стар Біч теж лежаки платно 3 євро, якщо велике ліжко-лежак то 3,5 євро плюс парасоля 3 євро.
Персонал хороший, привітний, не навязливий.
Чаєвих не залишали, так як нам тільки виносили сміття з кімнати.
За раннє заселення не знаю так як ми приїхали вночі, але після сніданку бачили людей на рецепшин з сумками.
Виселення до 12:00, речі лишали в кімнаті для багажа, та відпочивали в готелі до вечора бо мали пізній виліт.
Людей в готелі було не багато, нас заселили в 5 поверховий корпус де було поселено всього 2 кімнати, але з кожним днем людей ставало все більше.
Чергі були в першому ресторані поки не відкрили другий ресторан, після його відкриття проблем з чергами не було.
Міні клуб бачила він працював і був безкоштовний.

Читать полностью на TopHotels

09:00 11.08.21

Персонал хороший, привітний, не навязливий.
Чаєвих не залишали, так як нам тільки виносили сміття з кімнати.
Міні клуб бачила він працював і був безкоштовний.

20:00 12.08.21

Доброго дня!Ірина скажіть будь ласка чи платили збір за заселення?Якщо так,то скільки?

11:22 13.08.21

Туристичний збір платили, 3 євро за сутки з кімнати, ми заплатили 21 євро за 7 днів.

00:14 26.08.21

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, при позднем заселение в день выезда разрешат пользоваться ресторанами и барами ? Накормят обедом или надо доплачивать?

08:48 27.08.21

Доброго дня, при пізньому вильоті кімнату потрібно здати до 12:00, але браслети не зрізають, можна користуватись усіма послугами: барами, ресторанами, басайнема і т.д.

15:13 27.08.21

Дякую за відповідь 🌹

23:44 31.08.21

Доброго дня!
Підкажіть чи був на пляжі волейбол?

10:32 01.09.21

Ні, на пляжі волейболу не було, пляж маленький і не має поля для волейболу, бачили більярд, настільний теніс, аерохокей (1євро за дві гри).

12:58 01.09.21

Підкажіть, будь ласка про тести, які ви робили ? , чи проходить сертіфікат про вакцінацію і роблять тести щє й у Греції по прильоту? Пишуть що греки усім підряд роблять на антиген в аеропорту

13:21 01.09.21

Ми робили швидкісні тести для дорослих, вони дійсні 48 год., дитині до 12 років не потрібно було нічого. У Греції на безкоштовний тест відправляли через дві сім*ї ( дві родини проходить просто, а третю на тест), нас просто пропустили з нашими тестами.

13:53 01.09.21

Дякую

09:42 02.09.21

Підкажіть будь ласка,я так зрозуміла що ви робили тести в аеропорту Києва? А де ви їх роздруковували? І щє одне питання : анкету для отримання кюар коду заповнюють після отримання результату тесту, а якщо ви робили швидкісний в день вильоту то коли ви заповнили і отримали анкету? В Греції і у нас документи повинні бути в паперовому виді чі достатньо елктронного? Збираємось летіти, турагенти нічого не розповідають. Ми летимо з Києва, а живемо у Харкові

10:12 02.09.21

Ми купляли гарячий тур за день до вильоту, в цей же день заповнювали анкети і одразу там вказували що ми будемо мати тест (якщо ви маєте сертифікати про повну вакцинацію то вказуйте їх і тести не потрібні); при заповнені анкети потрібно лише поставити відмітку який документ ви будете мати:
- чи плр тест;
-чи швидкісний;
- чи сертифікат про вакцинацію.
А сам тест зробили на наступний день, в день вильоту о 9:00 ранку у себе в РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МОЗ УКРАЇНИ він в нас коштує 260 грн, та результат видають через 15 хв., так як вильот у нас був о19:00 з Києва, ми встигали, одразу забрали результати та поїхали до аеропорту. Документи ми роздруковували, але бачила що багато людей показували з телефонів і теж норм.

Читать полностью на TopHotels

10:56 02.09.21