Регистрация: 16.10.13
спасибо
сентябре 2021
10.09.21 - 19.09.21

Ціна-якість

Відпочивали у вересні 2021р з чоловіком та друзями( сімейна пара). Я сама турагент, бачила багато готелів різного рівня, навіть в червні цього року була в рекламному турі у Мармарисі, але цей готель особисто не бачила. Відгуки дещо насторожували, але мета цьогорічного відпочинку була максимально довго провести на морі за мінімум грошей у більш-менш нормальних умовах. Очикувала гіршого. Але... мені сподобалось співвідношення ціна-якість. Докладніше:

1. Прилетіли нічним рейсом з Києва, в готелі були біля 8 години, заселили одразу, навіть "без додаткового стимулювання".

2. Номер 244, виходив на дорогу, футбольне поле , мечеть та Пінету клуб. Зранку заважав припаркований вантажний автомобіль, який кожен денть о 7 ранку прогрівав двигун під готелем, ( ми спали з ідкритим балконом, кондиціонер на ніч виключали), до речі, він працював дуже добре та тихо, пульт керування вмонтований на стіні. Номер не просили міняти , бо боялися, що ті номери , які виходять на бассейн знаходяться на сонячній стороні та будуть сильно грітись та прийдеться постійно вмикати кондиціонер.

Я білою серветкою, змоченою в дезинфекторі завжди протираю всі тумбочки, стіл, телевізор- була чиста біла, що дуже приємно вразило і здивувало. Так меблі старі, подряпані, але чисті. Матраси чисті, нормальні. Білизна біла, без плям та дірок, чиста( для мене це дуже важливо) , навіть думала якщо не сподобається чистота білизни-піду куплю собі нову та застелю, але білизна була чиста, як і рушники, які міняли кожен день і вони були упаковані в поліетиленові пакети.

Висновок: номери "уставші", але чисті, все добре працювало. Телевізор старий( не плоский), але працював, багато каналів , українських каналів не має, були російські (не дивились) та польські, чудові музикалки.

3. Харчування: морепродуктів не було, риба була два раза за 9 днів, постійно курка в різних варіантах( жарена на грилі, з соусами, з грибами, з овочами, смачна), баранячі котлети, курячі нагетси, тушковане теляче м*ясо, печінка, грильовані курячі сердечки та печінка, пупочки. Овочі завжди свіжі в різноманітному вигляді( шматочками, салатами), тушковані овочі, два рази були смачні слойки з сиром та шпинатом, на гарніри макарони, рис, булгур, картопля фрі, томати та перець гріль, фрукти-кавуни, дині, яблука, виноград, апельсини. солодощів дуже багато і навіть деякі смачні, особливо брауні. Сніданки звичайні : омлети, яєшні, яйця в круту, каші молочні, оливок 4 вида, нарізка м*ясна та сирна, булочки, йогурти, джеми, мед, оладки .

Висновок: повара молодці, дуже старались, з простих продуктів було дуже смачно, різноманітно, багато, вистачало всім, навіть наприкінці, офіціанти прибирали миттєво, старались, менеджер, як надзиратель, за ними постійно слідкував.

4. Бассейн чистий.

5. Алкоголь : пиво нормальне розливне, вино з бутилок фабричне, не самопал, водка 37.5, ракі, джин місцеві, робили коктейлі, пепси, фанта, замінник спрайта з бутилок.

6. море: 10 хвилин повільним кроком, пляжа у готеля свого не має. можно пройти на ліво до Емре хотел на безкоштовний муніципальний пляж і засмагати на підстілках, або на право до Голден рока - купити напій або морозиво і шезлонг з парасолькою у вашому розпорядженні.

Висновок : років 15 назад це був шикарний готель, зараз він потребує відновлення, але персонал дуже старається, все виправдано по ціні, якщо людина адекватна, то розуміє, що за ці гроші -це макимальний перелік можливих послуг.

Ціна чистота привітний персонал.
потребує ремонта
Добавлено 20.09.21 23:46 (3 414 символов в тексте)
Все отзывы наталия (8)