Регистрация: 04.02.17
сентябре 2021
19.09.21 - 26.09.21

Найкращий готель в Мармаріс!

Відпочивали у вересні з чоловіком, мамою та сестрою (13 років). Задоволені ВСІ.

ТЕРИТОРІЯ: територія мабуть найбільша в місті Мармаріс. На кожному кроці кафе, розваги, місця для відпочинку. Вай-фай ловить по всій території, навіть на пляжі. Все дуже зелено. На території тихо та затишно. Ми не купаємося в басейнах, але Тюрбан має басейн із термальними водами, дуже гарно обладнаний навколо. Тому ми чергували купання в басейні і в морі.

МОРЕ: море чисте, у вересні тепле. Пологий захід із пісочком. Пляж готелю закритий, приватний, відгороджений від набережної, на відміну від пляжей інших готелів цього міста, де пилюка від машин летить прямо на туристів. На пляжі є бар зі столиками під оливковими деревами + сцена, де інколи проходять концерти. Дуже комфортно взяти бокал шампанського у склі або коктейль і сидіти на терасі над морем. Поряд з пляжем є кафе з безлімітним смачним морозивом у ріжку, кілька видів весь час змінюються.

ЇЖА: годували смачно. Дуже добре готують овочі, навіть такі продукти як броколі, брюссельська капуста, селера, дуже смачні! Завжди була риба. Часто червона. До кінця відпочинку навіть переїли її) Кілька видів мяса, завжди щось на грилі. Чудові свіжі салати. Рекомендую поливати зелень гранатовим соусом! Ми купили такий соус в супермаркеті, привезли з собою - на смак виявився не таким смачним як в готелі. Тому не прогавте можливості)

НОМЕР: номер звичайний. Чистий. Простий.

АНІМАЦІЯ: ми кожного вечора ходили на дискотеку в бар біля басейну + одного разу був концерт в барі на пляжі. Дискотека з 10 до 12. В Амфітеатрі кожного вечора виступали артисти - акробати, танцівники.

Особливо хочу відмітити кафе із зерновою кавою на вулиці біля рецепшн. Готують ріжкову каву та каву в турці, а також наливають турецький чай! Неймовірно смачно і затишно там сидіти. Беріть із собою нарди.

територія пляж їжа кава дискотека
прості номери старі меблі
Добавлено 20.01.22 18:06 (1 837 символов в тексте)
Все отзывы mjanyshyn-773 (2)