Регистрация: 20.10.21
сентябре 2023
23.09.23 - 30.09.23

Дуже хороший, мальовничий готель

Дорогий читачу, перед тим, як почати читати мій загалом позитивний відгук про готель, (бо напевне зараз ти вибираєш собі гарне місце для відпочинку) дозволь внести мені одне велике застереження щодо Шарм-Ель-Шейху загалом: У НЬОМУ ВСЮДИ ПОВНО {удалено модератором}, ЯКИМ У ВСЬОМУ ПОТУРАЮТЬ (і в цьому готелі, на жаль, їх також повно). Тож, якщо ти такий ж затятий {удалено модератором} як і я - щиро рекомендую добре подумати, чи варто тобі зараз взагалі летіти у Шарм, спостерігати за п'яним {удалено модератором} сваритись з тупуватими {удалено модератором} й увесь відпочинок сильно стримувати себе, аби когось не відгамселити чи не втопити.

Якщо ж після цієї новини щоденне єгипетське сонечко, теплі пахучі вечори й кристально чисте море все ще залишаються для тебе вартими ризику, то запрошую до прочитання цього відгуку.

Готель: Дуже гарний, чистенький. Попри те, що має близько 10 років - дуже видно, що про нього дбають. В'їзд прикрашає солідна, пишна арка. Складається з двох частин "Фронт"(перша лінія) і "Спорт" (друга лінія). Між ними кожні 10 хвилин курсує безкоштовний автобус (можна пройтися пішки, реально недалеко).

Територія: Велика, дуже доглянута, зелена, чиста. Вночі та вранці поливаються газони (смороду нема). Багато квітів, птахів, є де пофотографуватись.

Персонал: привітний, приємний, старанний, ненав'язливий, усміхнений. Спілкується англійською! (Навмисно вибирали готель, де персонал спілкуватиметься англійською і це виявилось правдою, однак кількості москалів це не зменшило).

Номери:

Наш номер (3131) був на першому поверсі просто біля дитячого майданчику. У більшості номерів, котрі є на першому поверсі - відсутній обгороджений балкон, однак є тераса з стільцями та столиком. Купальники сушили у ванні (для цього є мотузка), все добре сохло, притензій не маю).

Невеликий мінус - через дверні щілини в номер іноді могли заповзати мурашки, проте для нас це не було чимось критичним. Також одного разу заліз маленький гекон, однак це було радше радісною пригодою (відпустили надвір). Номер - дуже дуже просторий (32кв.м.). Кондиціонер працює добре.

В номері є шафа, вішаки, сейф, дзеркало, холодильник(без міні-бару), стіл, крісла, ліжка, тумбочки. З приємних сюрпризів - вага, а також електричний чайник з набором чаю та розчинної кави (їх поповнювали).

Санвузол: просторий, є унітаз, душ (не та страшна пластикова ванна), фен, невеличке дзеркало для макіяжу. Шампунь, гель для душу, кондиціонер (дуже класний між іншим) та лосьйон для тіла - в тюбиках, які регулярно поповнювались. Є мило та шапочка для душу, туалетний папір (теж постійно поповнювали).

Загалом - дуже сподобався, затишний)

Прибирання: Щоденно, чисто по-людськи залишали долар. Дуже дуже гарно прибирали. Також щодня той ж хлопчик, що й прибирав, приносив дві півторалітрові пляшки води.

Їжа та напої:

Різноманітна. Голодні не були. Є м'ясо, риба, морепродукти. Індійська кухня, піца, інші страви світу. В італійському ресторані навіть були креветки. Багато фруктів. Вперше в житті спробували пітайю (драконячий фрукт). Також на вечерю, разом з солодощами іноді подавали манго.

Загалом все свіже й смачне.

Соки - є в тетрапаках, а є стандартне єгипетське юпі - тут на свій розсуд вже). Кола, спрайт, фанта - розносять працьовиті офіціанти. Смачна заварна кава - є в головному приміщенні, в барі ліворуч, розчинна - в барі праворуч.

Ще один бар з напоями є на пляжі, відкривається з 9 години ранку.

Алкоголь взагалі не вживаю - тому тут не маю, що прокоментувати🤷‍♀️

Дитячий майданчик: гарний, просторий, чистенький, виглядає безпечним для дітей. Ввечері - розважальна програма для дітей, однак мінус вся дитяча музика - російською.

Розваги: Можна покататись верхи на конях чи в бричці (є своя конюшня), або взяти уроки верхової їзди. Можна зайнятись дайвінгом (є свій дайвінг клуб). Є спа салон, ігровий клуб, більярд, настільний теніс, нічний клуб, футбольне поле, тощо. Щодня: стретчінг, акваеробіка, волейобл, танці, дартс, вечірня анімація.

Басейни: На території їх чотири. Один найбільший, з баром по центру - найшумніший і найлюдніший. Постійно гримить музика. Інший басейн - спортивний, з водними тренажерами, котрі розміщені просто в ньому. Третій басейн - найспокійніший, тихий, віддалений від інших. Дуже чистенький, затишний, порівняно з великим басейном - не було чути запаху хлору. Малолюдний - можна спокійно відпочити, поплавати і навіть попрацювати онлайн. Четвертий басейн - в приміщенні головного корпусу.

Пляж і понтон:

Пляж чистенький, його прибирають. Лежаки - пластикові, зручні (такі ж і біля басейну), не зламані. Їх багато - місця вистачає для всіх. Спеціально для пляжу, за картками, які ви отримуєте при поселенні, вам видають пляжні рушники, котрі ви повертаєте назад, коли йдете з пляжу.

Є один коротенький понтон, на якому є рятувальник. Понтон відкривається з 7 години. Захід в море - тільки з понтону. За ним одразу глибина в 5-6 метрів.

Море:

Море - тепле. Рекомендую йти купатися вранці, 6-7 година, коли ще немає туристів і абсолютно чиста вода. Тоді ще можна щось побачити. В обід море перетвоюється просто на суцільне галасливе місиво, в якому вже нереально й огидно плавати (вода мутна, плаває сміття).

Риф:

Кораловий риф біля готелю складається із мертвих та живих коралів. Дуже рекомендую плавати вправо від понтону - в сторону готелю "Савой". Там корали виглядають набагато краще та пишніше.

Є досить широкий різновид риб: риби хірурги, скати, восьминоги, риби-метелики, риби-ангели, риби-папуги, риби-корови, риби-крокодили, риби-голки, спинороги, балістоди. Одного разу вдалося побачити плаваючу мурену в повну довжину, котра була близько 2 метрів завдовжки та ската-манту (дуже запрошую на ранкові плавання). Загалом - гарно, однак це далеко не найкрасивіший риф Єгипту.

Пішохідна доступність:

В пішій доступності невеликий базарчик, площа Сохо, а також інша частина готелю Concorde Sport Area (у вас туди є вільний доступ за вашими браслетами).

Безпека:

При заселенні ви проходите рамку металошукач, а також ваш багаж пропускають через рентген-рамку. На території вночі чергує охорона. В'їзд в готель також під охороною.

Заклади поблизу:

Базар, супермаркет, аптека, площа Сохо, інша частина готелю Concorde Sport Area.

Важливі деталі:

- Перший готель, на всій території якого працює вай фай. При чому працює добре, абсолютно усе завантажується, однак чомусь зателефонувати через нього неможливо (рекомендую докупити картку в аеропорту).

- Рушники, котрі є в номері - непотрібно носити на пляж. Пляжні рушники видаються при вході на пляж за картками, які ви отримуєте при заселенні.

- В готелі є можливість орендувати авто, замовити квіти, покататись верхи на конях чи в бричці (є своя конюшня), взяти уроки верхової їзди, зайнятись дайвінгом (є свій дайвінг клуб), отримати дайвінг сертифікацію, відвідати спа салон, ігровий клуб, нічний клуб, тощо.

Підсумовуючи, готелем залишились дуже задоволені, рекомендуємо його, але було б ще краще, якби на курорті не було москалів, під яких всі стеляться.

Sans Montitrap оценила сервисы

англомовний приємний персонал вай фай на усій території готелю рушники котрі видають просто на пляжі (фішка готелю) гарне прибирання та вчасне поповнення води в номері смачна різноманітна їжа розмаїття різних розваг та послуг гарне море та риф
{удалено модератором}
Добавлено 04.10.23 21:30 (7 039 символов в тексте)

18:42 16.10.23

Уважаемые гости,
Для нас большая честь слышать и читать слова благодарности от вас о нашем отеле и сотрудниках. Все мы ждём момента вновь видеть вас у нас в отеле и надеемся, что это скоро произойдёт.
С благодарностью и уважением,
Самир Рашван
Генеральный Менеджер

21:16 21.11.23

А если бы вас, дебилов, там не было, то вообще всё было бы отлично

Все отзывы Sans Montitrap (2)