Отдыхал В одиночку в
мае 2011
01.05.11 - 31.05.11

Я в Египтi не перший раз. Готель вибрала за порадою...

Я в Египтi не перший раз. Готель вибрала за порадою турагента.

Туроператор 'Анекс Тур', перевiзник 'Khors'. Не лiтайте з 'Khors', лiтак старий i обдертий, в салонi смердить i дуже холодно. Гiда вiд 'Анекса' ( звуть Basyl ) я за 7 днiв перебування в готелi нi разу не бачила.

Готель на окраiнi, територiя ДУЖЕ велика, ближче до адмiн. корпусу - зелена, на окраiнах - майже пустеля. Персонал ввiчливий, поселили без доплат в № 1215, це далеко вiд ресепшн., мало зеленi, але нi комарiв нi мурашок в номерi не було, з вiкна видно море. Номер - супер, меблi, сантехнiка новi, чисто, все працюе. Е сейф, кожного дня в холодильнику 1.5 лiтр. пляшка води безкоштовно.

Харчування не дуже. В пеший день мого перебування було бiльше нiмцiв, то iжа була краща, рiзнi фрукти. На другий день нiмцi роз'iхалися, приiхали росiяни, меню i асортимент фруктiв погiршились. Снiданки кожен день ОДНАКОВI. М'ясо несмачне i жорстке, риба трохи краща. Фруктiв МАЛО. Мiж снiданком-обiдом-вечерею перекусити нiде, бiля басейну та на пляжi бари пропонують тiльки напоi, бутербродiв. булочок немае. Якщо ви пропустили обiд, бо iздили в мiсто на готельному автобусi ( старий, страшний i без кондицiонера ) то голодуватимете аж до вечерi.

Пляж великий, пiщаний i з коралами, рибок дуже багато рiзнокольорових, вони майже ручнi, пiдгодованi туристами. Навiть маски не треба, щоб iх роздивитися зблизька.

Загалом готель непоганий, але дуже вiддалений вiд центру, i харчування хотiлося б кращого. Великий його плюс - це пляжi.

Добавлено 02.06.11 20:33 (1 511 символов в тексте)

14:58 03.11.18

Здравствуйте!
Приветствуем Вас из Coral Beach Resort Hurghada.
Благодарим Вас за выбор нашего отеля в мае 2011 года.
Спасибо за отзыв на сайте TopHotels , за высокую оценку размещения в нашем отеле.
Приносим Вам наши искренние извинения за те негативные моменты, которые омрачили Ваш отдых в нашем отеле. За эти годы Менеджмент отеля проделал огромную работу по устранению недочетов и по улучшению качества сервиса в Coral Beach Resort Hurghada.
Приглашаем Вас вновь посетить Coral Beach Resort Hurghada и отметить все изменения, которые произошли за эти годы.
С уважением, администратор по работе с гостями Алена