августе 2013
07.08.13 - 14.08.13

Дуже непагано

Тільки прилетіли, тож хочу поділитися враженнями, може комусь допоможе у виборі відпочинку. Закордоном не перший раз, тож, порівняно з Хілтом в ОАЕ тверда четвірка з плюсом.Територія готелю дуже велика, зелена, схоже на ботанічний сад, уходжені дерева, галявини, величезні газони, цілі зелені криті галереї. Море чисте, пляж великий, вода чиста, тепла, немає скупчення людей. Анімація цілий день-спортивні розтягування, волейбол, аеробіка, аква-аеробіка, усілякі веселі конкурси та вечірні шоу. Їжа смачна, було і м"ясо і риба і різноманітні овочі. Як на тиждень, то трохи одноманітно і замало морепродуктів, але різноманітність десертів компенсувала все. Із фруктів постійно були арбузи, груши та сливи, а персики чомусь тільки у барі біля басейну. До обслуговування претензій немає, всі ввічливі, прибирали добре, кожного дня зміна рушників. єдина проблема-на рецепції немає обміну грошей, треба їхати в Кос, а банк тільки до 14, що незручно, або банкомат у Мармарі. Також із незручностей немає пляжних рушників, але можна купити у тому ж отелі за 8 євро. Також, хто дуже нервовий, і буде сидіти в номері, в основному корпусі дійсно погана звукоізоляція, чути, як сусіди відкривають двері, але ми у номері майже не були, тому пройшло непомітно. Із відпочиваючих німці, італійці, поляки, російськомовних гостей немає, тому анімація англійською, італійською, німецькою та французькою мовами, також ніхто не говорить россійською крім гіда від туроператора. І ще, для тих, хто палить, в основному корпусі немає балконів. Але палити на території можна і в барі і біля басейну, тож не є проблема. Взагалі відпочили чудово, купа вражень і красивих фотографій. Велике спасибі нашому агенству "Пантератревел" за вдалий вибір та персоналу готеля за гарний відпочинок.

Добавлено 17.08.13 22:34 (1 772 символов в тексте)