Регистрация: 02.09.16
ноябре 2018
04.11.18 - 11.11.18

3.7

Двояке відчуття

Летіли з Борисполя, без затримок, політ чудовий.Приїхали в готель 18:00, в паспорт 20$ Попросили хороший номер так як були сімєю з дитиною і мамою в віці (знали що вибираємо найдешевші номера готелю при бронюванні готелю) і дали чудовий номер 8083 над самим рецепшеном.

По порядку, прибирання кожний день хороше 1$ і шоколад Roshen робили чудо, крутили фігурки, міняли постіль та рушники, гелей, шампуней,мила,бальзаму, туалетного паперу навіть лишнє ставили)))Так само воду ставили кожний день.

Один мінус номера що не було гарячої води, але цеж Єгипет вода гріється від сонячних батарей на даху, тому включив воду вона тобі тече хвилин 15 і з`являється тепла водичка, звичайно прикро було включати її так довго щоб про текла холодна вода,знаючи про дефіцит води в країні, але іншого виходу не було.Номер ловив вайфай з рецепшена, можна було спуститися чай,каву випити.

Тепер про їжу, ресторана було два, ми майже завжди їли на другому етажі головного корпуса, на першому не сподобалося, ніби не ресторан, а столова((Їжа ну так собі нічого особливого взагалі, дорослим голодний не будеш, але для дитини 3-х років важко щось найти. Особисто з ранку брали омлет, млинчики, робили мікс салата з оливковою олією і все, інше було просто не їстівне. Обід спагеті не смачне і всякі рагу і курка, була говядина, але завжди одна і та сама... до кінця відпочинку приходили брали тільки суп, мікс салату на все інше просто дивитися уже не могли. Вечеря був гриль, але так воняв що жах, черги постійні, один раз були котлетки їхня то це можна було їсти, раз була мусака з баклажанів, це все що мені запам’яталося, фруктів мало не достиглі гранати, фініки, апельсини, раз банани. Посуда вся нащербляна, завжди не вистачало приборів, хоча приходили на середину обіду чи в кінець. Стаканів не вистачало((Соки це юпі, кава ніяка, чай чорний ліптон, одне що кола і спрайт були хороші, в столові не гігієнічно...ми знали куди їдемо і були готові до цього, але з того що вони готували ну це жесть, ну якби хоть смачне. Біля пляжа кафе там були перекуси з 13:00 то жарили рибу, фрі, бутерброди, там можна норм перекусити. По їжі ніби все, ресторани а-ля карт не записувалися, алкоголь був віскі, ром, водка, але ми не пили.

Аквапарк був від нас через дорогу, хороший сподобався, всі горки об’їздили, одне що холодна вода, дитяча зона супер, але теж холодна вода,дитина трусилася через 10 хв.

В басейнах майже ніхто не купався, всі на морі були.

Тепер про море, із за нього ми їхали, в першу чергу вибирала для дитини щоб був мілкий захід і пісок, тут 100% попадання, погода супер, пляж шикарний, прийдеш в 08:00 куча місця в 10:00 уже важче найти, з пляжа ішли в 14:00 обідали, чучуть відпочивали і в аквапарк, море шикарне, до коралів по пояс дойдеш, дитина хлюпається, а біля нього рибки плавають. На пляжу акваейробіка, танці, біля пляжа волейбол і різні ігри, дитяча кімната і майданчик, але ми не ходили по максимуму хотіли по купатися в морі))

Після вечері, вечірня програма,аніматори норм, але все однотипно, ми туди ходили суто із за дитячої дискотеки, дитина танцював співав. Приходили і вирубалися. Один раз їздили на екскурсію в Люксор, того року були в Каїрі, скажу так раз в житті варто поїхати, екскурсій не брали так як були з дитиною хоч і була бабуся, але того року ми всі екскурсії майже відвідали.

Персонал був і хороший і хамовитий, різні люди.

Загальне враження ну так собі, що можна сказати якщо ти їдеш в 4-х за 1350 дол., але більше з дитиною в такий готель не поїду, вдвох чоловіком ще да, але на наступний раз точно не сюда.

Пляж море
Їжа
Добавлено 14.01.19 01:14 (3 545 символов в тексте)

12:57 15.01.19

Скажіть будь-ласка, дуже вітряно на пляжі?
Є куди вийти прогулятись поза отелем, бо я так розумію що нема?

22:25 18.01.19

За територією нічого немає, будівництво, пустиня, по бокам сусідні готелі на клас вищі, там можна по пляжу без проблем погуляти....в Хургаду далеко їхати і дорого, перші два дня туроператор возить безкоштовно, але по своїх точках.

22:27 18.01.19

Нарахунок вітру то ми були в період коли їх не було, все залежить від сезону.

15:10 19.01.19

Напишите Михаилу Савелову,он расскажет детально как пройти к купальням и прочим достопримечательностям Макади. Кстати,недалеко от отеля(на машине) известный мини Египетский парк,где все достопримечательности в мини виде,также там Дельфинарий в Макади,очень интересные шоу,можно и поплавать с дельфинами,правда это не дешево.

14:16 19.01.19

я Думаю,5-6 долларов в Хургаду за такси-это не дорого,конечно только в том случае,если вызывать их местное такси Карим или АВС(обязательно наличие вайбера и предупреждение на ресепшн,чтобы звонили охране на въезде,а то не пропустят)

16:09 20.01.19

от видно що не троль

09:38 25.01.19

Уже очевидна реклама тараса отеля ТИА, при чем самых дешевых номеров, которые и так забиты под завязку.

Все отзывы МИС (3)